«Київтеплоенерго» розширює співпрацю з міжнародними організаціями

«Київтеплоенерго» розширює співпрацю з міжнародними організаціями

Укрінформ
Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» розширює співпрацю з міжнародними організаціями, зокрема з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Про це йшлося на зустрічі представників КМДА, КП «Київтеплоенерго», USAID, проекту USAID «Розвиток енергетичних ринків в Україні», а також партнерами USAID Тихоокеанською північно-західною національною лабораторією (Pacific Northwest National Laboratory, PNNL) і KPMG International, повідомляє прес-служба КМДА. 

"Спільна робота полягатиме в оптимізації процесів, що стосуються менеджменту та операційної діяльності, а також залученні міжнародних інвестицій у теплоенергетичний комплекс м. Києва", - йдеться у повідомленні.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, більш системна співпраця з міжнародними структурами, що націлена на підвищення ефективності «Київтеплоенерго» є надзвичайно важливою для Києва.

«Ми проходимо глобальні трансформації на шляху до технічної модернізації теплоенергетичного блоку столиці. У цьому процесі дуже важлива співпраця з авторитетними міжнародними організаціями, що мають необхідний досвід і знання. Паралельно з тактичними завданнями ми вже зараз формуємо стратегічні довгострокові плани, які стосуються технічних аспектів, методів управління на підприємстві й, у результаті, покращення сервісу для кінцевого споживача», – заявив Пантелеєв.

Зокрема, на зустрічі обговорили надання допомоги з боку USAID у напрямі побудови системи управлінського обліку. Також мова йшла про  удосконалення фінансової моделі.

Читайте також: Кличко відкрив нову надсучасну школу в Дарницькому районі Києва

Як підтвердили представники USAID, одним зі спільних завдань буде створення умов на підприємстві «Київтеплоенерго» для впровадження найкращих світових практик у комунальній сфері та залучення інвестицій у реновацію та покращення якості послуг опалення та гарячого водопостачання в Києві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-