USAID

30 вересня 2023

29 вересня 2023


Укрзалізниця отримає технічну допомогу USAID на розвиток експортної зернової логістики

АТ «Укрзалізниця» та компанія DAI Global LLC підписали меморандум щодо реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Економічна підтримка України», що фінансується USAID, який передбачає розвиток експорту українського зерна залізничним транспортом.

27 вересня 2023

13 вересня 2023


Українські аграрії зможуть взяти кредити під гарантії страхування врожаю – USAID дає ₴1 мільйон

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділяє грант у розмірі ₴1 млн на програму підтримки мікро-, малого та середного бізнесу, у межах якої аграрії зможуть взяти кредити під гарантії страхування майбутнього врожаю.

31 серпня 2023

15 серпня 2023

08 серпня 2023

28 липня 2023


USAID передає ГПУ девʼять дронів Skydio для документування воєнних злочинів

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про передачу Генпрокуратурі України дев’яти автономних дронів, подарованих виробником, компанією Skydio, для документування воєнних злочинів росіян.

27 липня 2023

25 липня 2023


Проєкт USAID допоможе з відновленням та розвитком інфраструктури України

Держагентство відновлення та розвитку інфраструктури і проєкт USAID «Економічна підтримка України» домовились про будівництві водогону до 4 українських областей на півдні країни та розбудові пріоритетних пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою.

19 липня 2023


USAID працюватиме з Конгресом США, щоб інвестувати $230 мільйонів в український бізнес

Агентство США з міжнародного розвитку USAID працюватиме з Конгресом щодо виділення 230 млн доларів на підтримку українських підприємств, що передбачає надання позик під невеликі відсотки, грантів для бізнесу тощо.


Зеленська й адміністраторка USAID відвідали амбулаторію Ірпінської громади

Перша леді України Олена Зеленська та адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку Саманта Павер відвідали амбулаторію у селі Михайлівка-Рубежівка Ірпінської громади, яка пережила російську окупацію.

18 липня 2023


США нададуть ще $250 мільйонів на підтримку агросектора України

Адміністратор Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер під час відвідин Одеського морського порту оголосила, що Сполучені Штати додатково виділять 250 млн доларів на підтримку агросектора України.

17 липня 2023

06 липня 2023


USAID збільшує грантову підтримку на відновлення малого та середнього бізнесу до ₴92 мільйонів

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» збільшує до 92 млн грн грантову підтримку на відновлення підприємств у сфері інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва, послуг, а також креативних індустрій.

03 липня 2023

28 червня 2023


Марченко зустрівся з очільницею USAID - говорили про контроль використання допомоги

Міністр фінансів України Сергій Марченко спільно з адміністраторкою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Самантою Павер обговорили співпрацю з моніторингу за використанням міжнародної фінансової допомоги.

23 червня 2023


Підготовка до зими та формування запасів обладнання: Міненерго сподівається на співпрацю з USAID

Підготовка до зими та формування запасів обладнання стали центральними темами зустрічі міністра енергетики України Германа Галущенка та заступниці адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Ерін МакКі.

19 червня 2023

16 червня 2023

14 червня 2023


Українські підприємці можуть отримати гранти до $150 тисяч за програмою USAID - Мінекономіки

За програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» малі та середні підприємці можуть отримати фінансову підтримку до $150 тисяч для розвитку, підвищення конкурентоспроможності своєї продукції та послуг.

08 червня 2023

07 червня 2023


USAID і партнери розгорнули допомогу постраждалим від підриву Каховської ГЕС

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) разом із партнерами впродовж перших годин після підриву Каховської ГЕС розгорнули допомогу для українських мешканців, постраждалих від наслідків цієї катастрофи.

25 травня 2023

24 травня 2023


Перенести демократію в майбутнє: у Вашингтоні презентували українську «Дію»

Розроблена в Україні платформа електронного врядування «Дія» не лише сприяє кращому наданню послуг населенню, але й забезпечує більшу прозорість та протидію корупції й фактично переносить демократію в майбутнє.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-