Кличко: На освіту цього року у Києві виділили 13 мільярдів із місцевого бюджету

Кличко: На освіту цього року у Києві виділили 13 мільярдів із місцевого бюджету

Укрінформ
Освітня галузь є одним із пріоритетних напрямків, в які місто Київ вкладає кошти, і цього року з місцевого бюджету на неї виділили 13 мільярдів гривень.

Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ», повідомляє прес-служба Кличка.

«Ми будуємо нові дитячі садки найвищого рівня. І можу сказати, що за три останніх роки було побудовано чи повністю реконструйовано 19 дитсадків. Цього року ми відкриваємо загалом ще 8. Сучасних - з басейнами, з новими майданчиками, спортивними та музичними залами. Що стосується шкіл - цього року ми відкриваємо 3 навчальних заклади. Один новий, один після реконструкції і ще одну прибудову. Наші діти повинні навчатися в комфортних умовах. Це - наша головна інвестиція у майбутнє», - сказав мер.

Він додав, що за останніх чотири роки черга в садки скоротилася на 12,6 тисяч місць.

За словами мера Києва, у 2018 році на освіту з міського бюджету виділили 13 мільярдів гривень, і це майже на 2,7 мільярдів гривень  більше, ніж у 2017-му.

Читайте також: Кличко визнав, що міст Патона — іржавий, буде реконструкція

Кличко підкреслив, що головне завдання влади зробити так, аби школи були забезпечені необхідним обладнанням, сучасними меблями. Зокрема, на підготовку до нового навчального року та осінньо-зимового періоду  цього року місто виділило 1,8 млрд грн.

Він нагадав, що цього року розпочинається реформа системи освіти. За словами Кличка, Київ - єдиний регіон в Україні, який виділив найбільше коштів на впровадження концепції Нової української школи.

«Держава нам виділила майже 70 млн грн. Місто ж мало віднайти решту - 30 відсотків. Але ми збільшили нашу частку в 6,5 разів! І виділили на втілення цієї концепції безпрецедентну суму - понад 150 млн гривень. Відповідно, в середньому по місту на кожного першачка - по 6,3 тисячі гривень», - підкреслив мер.

Кличко зазначив, що на ці кошти кожен район активно облаштовує для маленьких киян класи та приміщення новими партами-трансформерами, «живими підлогами», сучасними меблями, комп'ютерами. Для вчителів створюють сучасні робочі місця, обладнані необхідною комп'ютерною технікою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-