Кличко: Цього року в Києві відкриється 3 школи та 8 дитсадків

Кличко: Цього року в Києві відкриється 3 школи та 8 дитсадків

Укрінформ
Цього року в столиці заплановано відкрити після будівництва чи реконструкції 3 школи та 8 дитячих садків.

Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу “Київ”, повідомляє його прес-служба.

«Ми у 2018 році запланували будівництво та реконструкцію 11 закладів освіти. З них: 3 школи - будівництво однієї школи, повна реконструкція однієї школи і прибудова до однієї зі столичних шкіл, та 8 садочків. Це будівництво чи повна реконструкція», - сказав Кличко.

Він додав, що за останніх чотири роки у Києві було відкрито побудованих або повністю реконструйованих 19 дитячих садків та 6 шкіл.

Із запланованих на цей рік дитсадків три вже відкрили.

“У вересні діти підуть в школу. І наше завдання зробити все, щоб належно підготувати навчальні заклади. Всі школи і дитячі садки були відремонтовані, щоб діти мали необхідні умови для навчання”, - сказав мер Києва.

Читайте також: У Києві розробляють проекти заміни дощової каналізації

Він нагадав, що значна частина міського бюджету виділяється на сферу освіти. І це дає результати. Адже, за словами міського голови, ще декілька років тому черга до дитячих садків становила більше 15 тисяч дітей. Наразі чергу скорочено до 3 тисяч. “В найближчі роки цієї черги взагалі не повинно бути”, - додав Кличко.

Що ж до шкіл, які відкривають в Києві, то ними, за словами мера, ми можемо пишатися.

"Зокрема, якістю будівництва, обладнанням класів, спортивних залів. Переконаний, що Київ показує приклад для інших міст - і не тільки нашої держави. І школи, і дитячі садки відповідають найсучаснішим вимогам”, - підсумував мер.

Нагадаємо, з восьми запланованих садків на 2018 рік (сім повністю реконструйованих та один новозбудований) три садочки в столиці вже відкрили, в тому числі новозбудований. Один відкриють до Дня знань. Ще чотири реконструйованих дитсадки – в Голосіївському, Оболонському, Дарницькому і Печерському районах - заплановано відкрити до кінця року.

Це дозволить тільки у 2018 році створити 2225 додаткових місць в дитячих садках Києва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-