Поїздка для активних користувачів метро коштуватиме 6.30 гривні

Поїздка для активних користувачів метро коштуватиме 6.30 гривні

907
Укрінформ
З 14 липня для тих, хто активно користується київським метрополітеном, одна поїздка обходитиметься у середньому від 6,30 грн до 6,50 грн.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє офіційний портал Києва.

«Для тих, хто активно користується громадським транспортом, одна поїздка обходитиметься у середньому від 6,30 грн до 6,50 грн», - зазначив Поворозник.

Він зауважив, що для підвищення тарифів на проїзд існують об'єктивні причини, зокрема подорожчання електроенергії, паливно-мастильних матеріалів та підвищення мінімальної заробітної плати.

«Річ у тому, що пасажири не бачать, що відбувається у тому ж КП «Київпастранс». Сьогодні є вільні вакансії у цьому підприємстві для понад 2000 осіб. Водій, який працює із раннього ранку до пізнього вечора, має відпочивати два дні, але маючи таку кількість вакансій, «Київпастранс» не може собі такого дозволити. А чому бракує водіїв? Бо низька заробітна плата. Тож із одного боку ціни за проїзд у транспорті «кусаються», а з іншого - близько 10 тисяч працівників «Київпастрансу» та 8 тисяч працівників «Київського метрополітену» працюють понаднормово», -зазначив Поворозник.

Читайте також: Київрада не допустила колапсу столичного метро

Він окремо додав, що оновлення рухомого складу та започаткування нових маршрутів відбувається винятково за бюджетні кошти, а не за рахунок підвищення тарифів на проїзд.

Раніше повідомлялся, що Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення з 14 липня встановити нові тарифи на проїзд в громадському транспорті. Зокрема, разова поїздка у столичному громадському транспорті коштуватиме 8 грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-