Київ та Львів отримали диплом Призу Європи

Київ та Львів отримали диплом Призу Європи

Укрінформ
Українські міста Київ та Львів отримали Європейські дипломи, що є першим етапом нагородження Призом Європи за пропагування європейський ідей, ідеалів та цінностей. 

Церемонія нагородження відбулася під час літньої сесії ПАРЄ у Страсбурзі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Вітаю Київ, вітаю Львів з отриманням цієї нагороди. Київ – місто, де високо цінуються принципи та цінності Європи, де двічі ми виходили на вулиці, аби стати на захист проти власного керівництва. З огляду на це, вважаю, що цей диплом – це визнання наших спільних зусиль», - наголосив  постійний представник України при РЄ Дмитро Кулеба, отримуючи дипломи.

Водночас він висловив сподівання, що повномасштабне просування європейських цінностей у Києві, Львові, інших містах Європи буде продовжуватися.

«Сьогодні такі ж самі дипломи отримали міста з країн-членів ЄС. Це не приз для тих, хто хоче бути європейцем. Це приз для всіх міст з усіх країн Ради Європи, це належне визнання українських міст», - пояснив дипломат.

Щодо процесу вибору переможців, Кулеба пояснив, що існує детальна методологія, відпрацьована в Раді Європи, яка включає багато чинників, починаючи з того, яка політики реалізується в місті, до того, як громадяни беруть участь в управлінні містом.

Читайте також: Польський закон про ІНП: "історичні" рекорди заради геополітичних інтересів

Як відомо, Приз Європи присуджується з 1955 року муніципалітетам за їх внесок у розбудову та розвиток, зокрема європейського співробітництва, просування європейських принципів та цінностей. Нагорода складається з диплома, прапора, медалі та перехідного Призу Європи, а також грошової премії для проведення навчань працівників міських голів-лауреатів. Подаватися в якості кандидатів на отримання нагород можна поступово, починаючи з першої нагороди – диплома. Останній етап і найвища винагорода - Приз Європи. Цього року Приз Європи здобув Івано-Франківськ.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-