Алею Героїв Небесної сотні заблокують від паркування

Алею Героїв Небесної сотні заблокують від паркування

Укрінформ
У Києві на Алеї Героїв Небесної сотні згодом встановлять боларди, щоб унеможливити там паркування транспортних засобів.

Про це заявив заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів під час інспекції Алеї Небесної сотні, інформує прес-служба Київміськради

«Уже найближчим часом ми встановимо на Алеї боларди. Вони фізично перешкоджатимуть руху, але в разі необхідності для “швидкої”, для комунальних служб, буде можливість заїхати. З 27 вересня вступає в силу закон про паркувальний простір, і ми зможемо комунальними силами, без залучення Національної поліції, евакуйовувати порушників. Ми будемо вживати жорстких заходів щодо тих громадян, які не поважають сакральне і дуже важливе місце для всієї країни. Відтепер буде постійний контроль за Алеєю Героїв Небесної сотні», - зазначив Прокопів

За його словами, автоматичні стовпчики, які мають опускатися лише для технічного транспорту, з'являться через кілька місяців, а до того часу місто спільно з поліцією пильно стежитиме, аби водії не залишали автівки на Алеї Героїв Небесної сотні.

Як зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, у центрі Києва планується створити кілька підземних паркінгів. 

Читайте також: В Україні стартує музичний конкурс пам’яті Сергія Нігояна

«Також потрібно будувати надземні парковки поруч зі станціями метро та станціями швидкісного трамвая. Наразі ми готуємо документи щодо проведення інвестиційних конкурсів та залучення інвесторів до будівництва багаторівневих, а також підземних паркінгів на під'їзних шляхах до міста», - зазначив Симонов.

За інформацією прес-служби, за результатами перевірки Алеї Героїв Небесної сотні, було виявлено близько десяти автомобілів, припаркованих на проїзній частині, незважаючи на заборону. Машини порушників евакуйовані представниками поліції. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-