Небесна Сотня

22 січня 2020

У центрі Києва вшановують пам’ять перших загиблих Героїв Небесної Cотні

У Києві відбувається хода, присвячена вшануванню пам’яті перших загиблих учасників Революції гідності - Героїв Небесної Cотні: Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, Юрія Вербицького та Олександра Бадери.

Сенцов розкритикував призначення у ДБР колишнього адвоката Януковича

Український режисер, сценарист і письменник, колишній бранець Кремля Олег Сенцов вважає призначення адвоката Януковича Олександра Бабікова першим заступником директора ДБР плювком у спини всім живим і неповагою до загиблих за свободу героїв.

14 січня 2020

Новопризначеним прокурорам у справі Майдану заявили відвід

На засіданні Святошинського райсуду Києва з розгляду справи про розстріли на Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року представник потерпілих Євгенія Закревська заявила відвід новопризначеним прокурорам у справі.

03 січня 2020

Родини героїв Небесної Сотні закликають голову ДБР не віддавати Буряку справи Майдану

Родини героїв Небесної Сотні просять т.в.о. голови Державного бюро розслідувань Ірину Венедіктову не призначати Олександра Буряка керівником відділу з розслідування справ Майдану в ДБР.

23 грудня 2019

19 грудня 2019

Київрада заборонила розважальні заходи на Алеї Героїв Небесної Сотні

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили порядок організації та проведення недержавних масових громадських заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру у місті Києві.

28 листопада 2019

Розгляд "справ Майдану" кількома відомствами ускладнить слідство - Закревська

Адвокат сімей героїв Небесної сотні Євгенія Закревська вважає, що передача справ щодо злочинів під час Революції Гідності від Генпрокуратури кільком відомствам (Службі безпеки України, Національному антикорупційному бюро і Державному бюро розслідувань) ускладнить розслідування.

26 листопада 2019

24 листопада 2019

22 листопада 2019

Адвокат родин героїв Небесної сотні оголосила голодування

Євгенія Закревська, адвокат родин героїв Небесної сотні, оголосила голодування, вимагаючи прийняття ВР поправки, яка дозволить продовжити розслідування справ Майдану після втрати Генпрокуратурою слідчих функцій. 

21 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-