Небесна Сотня

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

30 квітня 2024

23 лютого 2024

22 лютого 2024

21 лютого 2024

20 лютого 2024


У Варшаві вшанували пам'ять учасників Революції гідності

Українські дипломати, представники української громади Польщі, пересічні поляки та представники ЗМІ взяли участь у вшануванні пам'яті Героїв Небесної Сотні біля пам'ятної дошки борцям за Європейську Україну, що на фасаді будинку Посольства України в Польщі.


Україна 10 років бореться не тільки за свою свободу, а за цінності вільного світу - Сирський

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський наголосив, що Україна вже десять років бореться не лише за свою свободу, але й за мир і спокій для всього вільного світу.


У Львові підняли прапор Андрія Дигдаловича, який загинув на Майдані 10 років тому

У Львові на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної сотні підняли прапор Андрія Дигдаловича. Стяг був у кишені Героя 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській у Києві, коли його життя забрав снайпер.


Світовий конгрес українців вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з українцями у всьому світі вшановує Героїв Небесної Сотні – мужніх чоловіків та жінок, які віддали своє життя за вільну, суверенну, демократичну та проєвропейську Україну під час Революції Гідності 2014 року.


Десяті роковини розстрілів на Майдані: протистояння у фото

В Україні – десяті роковини трагічних подій на столичному Майдані Незалежності, коли загинули перші герої спротиву російській агресії. Цьогоріч День пам’яті Героїв Небесної сотні проходить під гаслом "Залишаємося гідними своїх героїв".

19 лютого 2024

18 лютого 2024

16 лютого 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-