Небесна Сотня

22 березня 2019

21 березня 2019

Музею Майдану відреагував на протести родичів Героїв Небесної Сотні

В організації «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності» вважають, що протест родичів Героїв Небесної Сотні проти реалізації проекту Меморіалу Небесній Сотні на етапі старту будівництва загрожує в майбутньому відсутністю будь-якого меморіалу взагалі.

19 березня 2019

Для завершення усіх експериментів на Інститутській треба щонайменше місяць — адвокат

На даний час прокурорами проведено приблизно половина слідчих експериментів у розслідуванні розстрілів під час подій Революції Гідності на вулиці Інститутській, а для їх завершення ще потрібно щонайменше місяць.

14 березня 2019

Нацрада перевірить п'ять телеканалів через порушення у День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки п’ятьом телеканалам — “С-Можливо все!” (ТОВ “Телеканал СТБ”), “НАТАЛІ” (ТОВ «ТРК “Наталі”), “XSPORT” ( ТОВ “Тотвельд”), “Телевсесвіт” (ТОВ “Телекомпанія “Телевсесвіт”) та “BOUTIQUETV” (ТОВ “Ідана Юкрейн”).

06 березня 2019

01 березня 2019

27 лютого 2019

Українці в Аргентині та Чилі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Служба Божа та панахида в пам’ять Героїв Небесної Сотні та усіх українців, які загинули внаслідок російської агресії, відбулася днями в Кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Буенос-Айрес.

26 лютого 2019

В Австралії відбулися панахиди і молебні на вшанування пам’яті Героїв Революції Гідності

Поминальні панахиди і молебні за душі загиблих під час Революції Гідності та за мир в Україні відбулися у парафіях Єпархії Української греко-католицької церкви (УГКЦ) в Австралії та Новій Зеландії.

25 лютого 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-