Служба зайнятості шукає працівників на ДП

Служба зайнятості шукає працівників на ДП "410 завод цивільної авіації"

Фото
Укрінформ
Київський міський центр зайнятості допомагає знайти працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей на ДП "410 завод цивільної авіації".

Як зазначив під час прес-туру на завод директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, на підприємстві відкритими є 40 вакансій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми співпрацюємо не тільки з безробітними, а й з роботодавцями. Основне наше завдання, як служби зайнятості - запропонувати роботу людині, яка до нас звернулася. Ми надаємо профорієнтаційні послуги, проводимо тренінги для безробітних з метою підвищення кваліфікації", - сказав Білич.

Він зазначив, що серед безробітних, які перебувають на обліку в Київському міському центрі зайнятості, 87% складають люди з вищою освітою.

Білич зауважив, що службою зайнятості ведеться постійна робота з метою вивчення кадрових потреб роботодавців та надання допомоги щодо укомплектування підприємств кваліфікованим персоналом.

"Для столичної служби зайнятості ДП "Завод 410 ЦА" є провідним роботодавцем. На цей час завод потребує 40 фахівців різних кваліфікацій, від інженерів до слюсарів. За останній час 11 осіб ми працевлаштували на цей завод з числа безробітних", - зауважив він.

Водночас перший заступник генерального директора ДП "Завод 410 ЦА" Володимир Хомко розповів, що сьогодні на підприємстві є нестача працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: інженер з обліку теплоенергетичних і матеріальних ресурсів, радіомеханік (ремонт радіоелектронного обладнання), електромеханік, складальник-клепальник, токар 4-6 розряд, шліфувальник.

Служба зайнятості шукає працівників на ДП "410 завод цивільної авіації" / Фото: Багмут Павло. Укрінформ

"Спеціалізація нашого державного підприємства - це ремонт, модернізація різних агрегатів авіаційної техніки, її відновлення. Основне направлення замовлень, які ми виконуємо, є від Міністерства оборони. Тобто ми відновлюємо літаки, які виконують бойові завдання", - зазначив Хомко.

Читайте також: Центр зайнятості влаштував 137 безробітних на «Київводоканал»

Він зауважив, що завод гарантує соціальні гарантії, забезпечує гуртожитками, а також пропонує гідну заробітну платню для працівників.

Як відомо, ДП "Завод 410 ЦА" здійснює діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків і гелікоптерів, а також входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-