SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Служба зайнятості шукає працівників на ДП "410 завод цивільної авіації" - 07.06.2018 16:04 — Новини Укрінформ
Служба зайнятості шукає працівників на ДП "410 завод цивільної авіації"

Служба зайнятості шукає працівників на ДП "410 завод цивільної авіації"

Фото
507
Ukrinform
Київський міський центр зайнятості допомагає знайти працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей на ДП "410 завод цивільної авіації".

Як зазначив під час прес-туру на завод директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, на підприємстві відкритими є 40 вакансій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми співпрацюємо не тільки з безробітними, а й з роботодавцями. Основне наше завдання, як служби зайнятості - запропонувати роботу людині, яка до нас звернулася. Ми надаємо профорієнтаційні послуги, проводимо тренінги для безробітних з метою підвищення кваліфікації", - сказав Білич.

Він зазначив, що серед безробітних, які перебувають на обліку в Київському міському центрі зайнятості, 87% складають люди з вищою освітою.

Білич зауважив, що службою зайнятості ведеться постійна робота з метою вивчення кадрових потреб роботодавців та надання допомоги щодо укомплектування підприємств кваліфікованим персоналом.

"Для столичної служби зайнятості ДП "Завод 410 ЦА" є провідним роботодавцем. На цей час завод потребує 40 фахівців різних кваліфікацій, від інженерів до слюсарів. За останній час 11 осіб ми працевлаштували на цей завод з числа безробітних", - зауважив він.

Водночас перший заступник генерального директора ДП "Завод 410 ЦА" Володимир Хомко розповів, що сьогодні на підприємстві є нестача працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: інженер з обліку теплоенергетичних і матеріальних ресурсів, радіомеханік (ремонт радіоелектронного обладнання), електромеханік, складальник-клепальник, токар 4-6 розряд, шліфувальник.

Служба зайнятості шукає працівників на ДП "410 завод цивільної авіації" / Фото: Багмут Павло. Укрінформ

"Спеціалізація нашого державного підприємства - це ремонт, модернізація різних агрегатів авіаційної техніки, її відновлення. Основне направлення замовлень, які ми виконуємо, є від Міністерства оборони. Тобто ми відновлюємо літаки, які виконують бойові завдання", - зазначив Хомко.

Читайте також: Центр зайнятості влаштував 137 безробітних на «Київводоканал»

Він зауважив, що завод гарантує соціальні гарантії, забезпечує гуртожитками, а також пропонує гідну заробітну платню для працівників.

Як відомо, ДП "Завод 410 ЦА" здійснює діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків і гелікоптерів, а також входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-