З початку зими до пунктів обігріву у Києві звернулося більше 3 тисяч людей

З початку зими до пунктів обігріву у Києві звернулося більше 3 тисяч людей

682
Ukrinform
Від початку зимового періоду до пунктів обігріву у Києві звернулося більше 3 тисяч людей.

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час виїзної інспекції пунктів обігріву Шевченківського та Солом’янського районів столиці, інформує прес-служба міської влади. 

"У пунктах обігріву відвідувачі можуть не тільки нагрітись, а й отримати першу медичну допомогу, випити гарячого чаю та отримати теплий одяг. Сюди повсякчас звертаються люди не тільки без визначеного місця проживання, а й ті, хто потрапив у складну життєву ситуацію. Тут їм нададуть першу допомогу та порадять, куди звернутися для подальшого вирішення своїх проблем", – сказав Поворозник.

За його словами, у приміщеннях територіальних центрів Деснянського, Святошинського і Шевченківського районів м. Києва відкрито 7 цілодобових пунктів обігріву. У територіальних центрах Дарницького, Дніпровського, Оболонського, Подільського, Солом’янського районів у робочий час функціонують 16 таких пунктів. Організовано роботу пунктів обігріву й при Будинку соціального піклування на вулиці Суздальській, 4/6, який також надає послуги з харчування та ночівлі.

"У разі різкого зниження температури навколишнього середовища в Будинку соціального піклування передбачено розгортання додаткових ліжко-місць і переведення закладу в режим цілодобового функціонування. Наразі при Будинку соціального піклування функціонує відділення нічного перебування, яке розраховане на 150 осіб. Окрім того, в усіх районах Києва передбачено розгортання 30 першочергових пунктів обігріву", - зауважив він.

Поворозник повідомив, що у зимовий період 2016-2017 років у столиці створено міський оперативний штаб допомоги безпритульним особам, розроблено графік роботи соціального патруля, який проводить чергування в семи районах міста, в місцях найбільшого скупчення безхатьків. Патрулюватимуть до 31 березня - без вихідних і свят. Патруль складається з 3-ьох мобільних бригад (із двома автомобілями), до складу яких входять соціальні працівники, водії та кухар.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-