У Києві відкрили автостанцію

У Києві відкрили автостанцію "Теремки"

Фото, відео
Укрінформ
В Києві відбулося відкриття нового автовокзалу "Теремки".

Про це повідомляється на сайті київського міського голови Віталія Кличка.

"Сьогодні ми відкриваємо нову сучасну автостанцію "Теремки". Це - інвестиційний об'єкт, дуже добре що є інвестори, які в рамках приватно-державного партнерства вкладають гроші в розвиток міста. 10 тисяч автобусів приїжджає щодня до Києва і наше завдання - робити перехоплюючі автостанції, які даватимуть можливість людям заїжджати в місто та пересідати на комунальний міський транспорт", - наголосив Кличко.

Зазначається, що пропускна спроможність автовокзалу "Теремки" - 450 рейсів та 9 тисяч пасажирів на добу. У перспективі цей показник може зрости до 800 рейсів на день. Автовокзал уже уклав угоди з найбільшими операторами автоперевезень і продовжує переговори з іншими легальними перевізниками.

До автостанції пасажири зможуть дістатися і громадським транспортом, і автобусами-шатлами зі станції метро "Теремки" з 6 ранку до опівночі. З часом їх рух буде повністю синхронізовано з прибуттям та відправленням поїздів метро.

Для пасажирів на території нової автостанції обладнані комфортні зали очікування, кімнати матері та дитини, медпункт, магазини і кафе, міні-готель для пасажирів, автоматизовані камери схову.

Уточнюється, що автовокзал на Теремках повністю пристосований для людей з особливими потребами. На території автовокзалу також є всі умови для техобслуговування автобусів, обладнана мийка і кімнати відпочинку для водіїв.

За словами Кличка, відкриття перехоплюючих хабів розвантажить транспортну інфраструктуру міста на 30-40%, звільнить центр від заторів та загалом поліпшить екологічну ситуацію в столиці.

Фото: kiev.klichko.org

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-