У Львові відбувся форум «Почуй лікаря»

У Львові відбувся форум «Почуй лікаря»

Фото
Укрінформ
У Львові відбувся Форум «Почуй лікаря». Це просвітницький проєкт Львівської ОВА, у межах якого волонтери проводять для учнів у школах лекції про здоровий спосіб життя та профілактику захворювань.

Про це повідомляє Львівська ОВА, передає Укрінформ.

«Цей захід відбувається з ініціативи Максима Козицького вже більше трьох років. Розпочали ми цю ініціативу з метою інформування, профілактики, залученості сімей та шкіл до турботи про здоров’я дітей. Важливо, що це саме те, що ми можемо робити своїми зусиллями та у співпраці з департаментом охорони здоров’я, департаментом освіти та науки Львівської ОВА, середовищем освітян та сімей», – наголосила модераторка і засновниця проєкту Галина Бордун.

Проєкт сприяє збереженню та підтримці здоров'я, доносить якісну медичну інформацію простою мовою за принципом «рівний-рівному», розширює та забезпечує доступ до послуги з охорони психічного здоров’я для населення, яке зазнало впливу війни.

Читайте також: Запит на психологічну допомогу збільшився майже удвічі - Ляшко

Спікерами на заході стали не тільки медичні експерти, які супроводжують і розвивають напрям, а й представники медіа, зокрема, блогери та спортсмени. Від медичних експертів учасники отримали знання про міфи щодо здоров’я, спорту і травм, про статеву грамотність, запобігання інсультів та інфарктів, вплив соцмереж на ментальне здоров’я.

За весь час проєкту «Почуй лікаря» охопили понад 16 500 дітей та провели 460 лекцій, 10 флешмобів. А нещодавно започаткували проведення лекцій спільно із сурдоперекладачем для дітей із порушеннями слуху.

«Цей форум для мене про майбутнє нашої держави, про молодь, яка поділиться знаннями, який спосіб життя вести, як правильно харчуватися, як профілактувати хвороби, як впроваджувати культуру корисних звичок. Ми повинні думати і дбати про своє здоров’я сьогодні, щоб мати щасливе і здорове завтра», – сказала директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Наталія Літвінська.

Цінним для організаторів став зворотній зв’язок від учасників заходу – учнівських самоврядувань, батьків, вчителів та директорів шкіл щодо їхніх знань про здоровʼя, аби згодом мати змогу впроваджувати проєкт у школах.

Як повідомляв Укрінформ, на форумі у Львові обговорили розвиток психосоціальної підтримки. Зокрема, начальник Львівської ОВА Максим Козицький закликав профільні міністерства систематизувати роботу з підтримки військових, ветеранів та їхніх сімей, а не сподіватися лише на волонтерські та благодійні ініціативи.

Фото: Львівська ОВА

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-