Завершення карантину в Україні: Кабмін скасував заходи щодо боротьби із поширенням COVID-19

Завершення карантину в Україні: Кабмін скасував заходи щодо боротьби із поширенням COVID-19

Укрінформ
Кабінет міністрів скасував заходи з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19. Таке рішення було ухвалено у зв'язку з завершенням карантину.

Про це за підсумками засідання уряду повідомив у Телеграмі постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

Зокрема, визнано такими, що втратили чинність, розпорядження КМУ від 23.03.2020 № 337 «Про заходи з охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, спрямовані на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»; від 23.03.2020 № 339 «Про заходи із забезпечення публічної безпеки і порядку, спрямовані на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та ряд інших актів КМУ.

Як заначається, рішення було ухвалене у звʼязку із завершенням карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України COVID-19.

Як повідомляв Укрінформ, карантин, який був встановлений з метою запобігання поширенню COVID-19, був скасований по всій території України з 1 липня 2023 року.

В Україні початок поширення COVID-19 було зафіксовано 3 березня 2020 року, коли підтвердився перший випадок хвороби в Чернівецькій області. З 12 березня 2020 року влада запровадила карантин. Тоді було закрито навчальні й торговельні заклади, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинили роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, припинили міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.

Читайте також: В Україні за тиждень через COVID-19 померли понад 50 людей - МОЗ

Карантин продовжували кілька разів з того часу до 2023 року, при цьому вносячи певні зміни та послаблення обмежень.

Всесвітня організація охорони здоров’я 5 травня скасувала статус пандемії COVID-19.

З початку пандемії COVID-19 в Україні зафіксовано понад 5,5 млн випадків захворювання на коронавірусну хворобу, з них понад 112 тис. – летальні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-