Уряд спростив вимоги до аптек у сільській місцевості

Уряд спростив вимоги до аптек у сільській місцевості

Укрінформ
Кабінет міністрів спростив вимоги до аптек у сільській місцевості.

Про це в Телеграмі за підсумками засідання уряду повідомив постійний представник Кабінету міністрів у парламенті Тарас Мельничук.

За його словами, уряд ухвалив зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) з метою забезпечення доступності лікарських засобів для населення сільської місцевості.

"Визначено, що загальна мінімальна площа аптек, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами, становить: для аптек, розташованих у селищах та селищах міського типу - не менше ніж 30 кв. м (площа торговельного залу - не менше ніж 13,5 кв. м); для аптек, розташованих у селі - не менше ніж 18 кв. м (площа торговельного залу - не менше ніж 6 кв. м, приміщення для зберігання лікарських засобів - не менше ніж 3,6 кв. м; кімната для персоналу - не менше ніж 2,4 кв. м)", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: НСЗУ пропонує наступного року збільшити фінансування «Доступних ліків» на мільярд

Як повідомляв Укрінформ, раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що уряд спростить Ліцензійні вимоги до розміщення аптечних пунктів у сільській місцевості з тим, з тим, щоб кожна аптека, що відкривається, обов’язково працювала з програмою «Доступні ліки».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-