ВООЗ рекомендує подовжити другий раунд вакцинації проти поліомієліту

ВООЗ рекомендує подовжити другий раунд вакцинації проти поліомієліту

Укрінформ
У зв'язку з низьким рівнем охопленням дітей вакцинацією проти вірусу поліомієліту ВООЗ рекомендує подовжити другий раунд вакцинації ще на тиждень.

Про це на прес-конференції у вівторок у Києві заявила представник ВООЗ в Україні Доріт Ніцан.

"Залишилося лише кілька днів, аби досягнути мінімальної цілі охоплення вакцинацією, необхідної для захисту від поліомієліту - 95% дітей у кожному із раундів", - наголосила вона.

За попередніми даними МОЗ, за тиждень другого раунду вакцинацією було охоплено всього 20% дітей віком до 6 років. Тому ВООЗ рекомендує Міністерству охорони здоров'я продовжити другий раунд вакцинації на ще один додатковий тиждень, що дасть батькам більше часу, щоб зробити щеплення своїм дітям під час цього раунду.

Представники ВООЗ наголошують, що через низьке охоплення дітей вакцинацією в Україні залишається ризик поширення спалаху поліомієліту.

"Без вакцинації небезпечний вірус поліомієліту може повернутися. Цей спалах, перший в Україні за останні 19 років, показує, наскільки вразливими є діти і як критично необхідно захистити їх шляхом вчасної вакцинації", - зазначила, зі свого боку, представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

Нагадаємо: кампанія вакцинації з трьох раундів розпочалася в Україні через виявлення 1 вересня 2015 року у Закарпатській області двох випадків захворювання на поліомієліт, які були зафіксовані Міністерством охорони здоров'я України та підтвердженні ВООЗ.

В першому раунді, за словами заступника міністра охорони здоров'я Ігоря Перегінця, було вакциновано 65% дітей віком від 2 місяців до 6 років.

30 листопада в країні розпочався вже другий раунд імунізації проти поліомієліту, для проведення якого міжнародні організації надали 4,4 млн доз вакцини.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-