Українці готові підтримати на місцевих виборах п’ять партій – «Рейтинг»

Українці готові підтримати на місцевих виборах п’ять партій – «Рейтинг»

Опитування
Укрінформ
На місцевих виборах 25 жовтня умовний 5% бар’єр долають п’ять партій.

Як передає Укрінформ, такими є дані опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

"За результатами агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах станом на 7 жовтня умовний 5% бар’єр долають п’ять партій: "Слуга народу" 17,2% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори, "Опозиційна платформа – За життя" – 12,6%, "Європейська солідарність" – 11,7%, "Батьківщина" – 7,5% та "За майбутнє" – 7,2%. Практично всі ці партії за останній тиждень покращили свій результат", - йдеться у дослідженні. Партію "Наш край" підтримують 4,0%. Радикальну партію Олега Ляшка – 3,9%, УДАР Віталія Кличка – 3,0%, партію Шарія – 2,6%, ВО "Свобода" – 2,4%, партії "Голос", "Перемога Пальчевського", "Сила і честь" – по 1,6%, партію "Пропозиція" – близько 1%.

Читайте також: У разі погіршення ситуації із COVID-19, на вибори готові прийти 46% українців

Сумарний рейтинг інших партій (переважно місцевих), які беруть участь у місцевих виборах та були включені у список для дослідження, – 22,2%.

Читайте також: Близько 30% українців не підтримують рішення про укрупнення районів

Під час дослідження було опитано населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%. Опитування проводилося 4-7 жовтня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-