Нацрада стежитиме за дотриманням ЗМІ законодавства на місцевих виборах

Нацрада стежитиме за дотриманням ЗМІ законодавства на місцевих виборах

Укрінформ
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення затвердила склад робочої групи для здійснення нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства під час виборчої кампанії депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2020 році.

Як повідомляє пресслужба регулятора, відповідне рішення ухвалено на засіданні 3 вересня, передає Укрінформ.

"Очолить робочу групу відповідальний секретар Національної ради Юрій Зіневич. Члена Національної ради Максима Онопрієнка визначено заступником голови робочої групи. До складу робочої групи увійдуть керівник апарату Національної ради Сергій Кучерук, керівники структурних підрозділів та спеціалісти відділів", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: ЗМІ мають опублікувати розцінки на передвиборну агітацію до 8 вересня – Нацрада

Як зазначається, робоча група аналізуватиме поширювану електронними ЗМІ інформацію, пов’язану з проведенням виборчої кампанії, відповідно до Законів України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», «Про телебачення і радіомовлення» та Виборчого кодексу України.

Головним механізмом нагляду за дотриманням телерадіоорганізаціями виборчого законодавства є моніторинг телерадіопрограм, який проводиться під час передвиборчої кампанії. Такий інструмент передбачає цілодобовий аналіз мовлення загальнонаціональних теле- і радіоканалів, українських та іноземних супутникових телеканалів, вибіркових систематичних моніторингів регіональних і місцевих ЗМІ. Водночас робоча група розглядатиме звернення та скарги юридичних і фізичних осіб стосовно питань, пов’язаних з діяльністю телерадіоорганізацій.

Читайте також: Арахамія вважає, що перенести місцеві вибори через пандемію неможливо

Як зауважили у пресслужбі, інформація про розглянуті питання оприлюднюватиметься на сайті регуляторного органа. Протягом 30 днів після завершення виборчої компанії робоча група подасть Національній раді звіт за результатами діяльності.

Як повідомляв Укрінформ, Центральна виборча комісія оголосила 5 вересня 2020 року початком виборчого процесу місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-