Верховний суд отримав уже третій позов про розпуск Ради

Верховний суд отримав уже третій позов про розпуск Ради

Укрінформ
До Касаційного адмінсуду у складі Верховного суду надійшла позовна заява щодо визнання протизаконними дій Президента України стосовно підпису указу про розпуск Ради.

Таким чином, до Верховного суду подано вже три позовні заяви про розпуск парламенту, повідомляє у п'ятницю прес-служба суду у Facebook.

"До Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду надійшла позовна заява щодо визнання протизаконними дії Президента України щодо підпису указу Президента України від 21.05.2019 року № 303/2019 "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів" в частині призначення позачерговий виборів до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що заява подана фізичною особою безпосередньо до канцелярії Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду сьогодні, 24 травня 2019 року. Цю справу зареєстровано за номером 9901/280/19.

Протягом п’яти днів з дня подання позовної заяви суддя постановляє ухвалу про наступні процесуальні дії, повідомили у прес-службі суду.

Таким чином, у Верховний суд подано вже три позовні заяви, якими оскаржується указ Президента України від 21 травня № 303/2019.

Читайте також: Народний фронт вніс до КСУ подання щодо розпуску Ради

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 20 травня під час інавгураційної промови оголосив про розпуск парламенту. У вівторок, 21 травня, Зеленський підписав указ про дострокове припинення повноважень парламенту та призначення виборів на 21 липня. У четвер, 23 травня, указ набув чинності після опублікування в "Урядовому кур’єрі".

Вранці 23 травня координатор громадянського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк заявив про оскарження у Верховному суді указу Президента про розпуск Ради.

Крім того, 23 травня до Верховного суду надійшла друга позовна заява про визнання протиправним та нечинним указу Президента України про розпуск Верховної Ради. Заява подана фізичною особою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-