Розпуск Верховної Ради

21 січня 2020

20 червня 2019

Представник Зеленського прокоментував рішення КСУ щодо розпуску Ради

Конституційний суд своїм рішенням про законність указу Президента Володимира Зеленського щодо розпуску Верховної Ради продемонстрував незалежність, неупередженість і відданість верховенству праву.

18 червня 2019

Конституційний суд не може зупинити вибори - голова ЦВК

Конституційний суд України не може зупинити своїм рішенням парламентські вибори, а може лише визначити конституційність указу Президента про розпуск Верховної Ради, переконана голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук.

Розпуск Ради: представник Зеленського квапить Парубія із наданням документів у КСУ

Команда Володимира Зеленського закликає Андрія Парубія прискорити надання до Конституційного Суду документів необхідних для розгляду по суті питання щодо визнання неконституційним указу глави держави про розпуск парламенту.

17 червня 2019

14 червня 2019

13 червня 2019

Заклики Тимошенко не виконувати рішення КСУ підривають основи державності - Вакарчук

Голова політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук вважає, що заклики лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко до Президента Володимира Зеленського не виконувати рішення КСУ є небезпечними і такими, що підривають основи державності.

КСУ у закритому режимі розглядає справу про розпуск Ради

Велика палата Конституційного Суду продовжує у четвер, 13 червня, розгляд справи щодо конституційності указу Президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Засідання проходить у закритому режимі.

12 червня 2019

Розпуск Ради: Тимошенко радить Зеленському не зважати на рішення КСУ

Голова "Батьківщини" Юлія Тимошенко закликає Президента Володимира Зеленського не скасовувати указ про дострокове припинення повноважень Ради та призначення дочасних виборів навіть у разі, якщо КСУ визнає цей документ неконституційним.

11 червня 2019

Представник Президента у КСУ: Рішення про розпуск Ради мають оголосити до 29 червня

Представник Президента у Конституційному Суді Федір Веніславський не допускає можливості визнання указу Президента про розпуск Верховної Ради 8-го скликання таким, що не відповідає Основному закону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}