Експерт вважає, що вибори в Україні для РФ -

Експерт вважає, що вибори в Україні для РФ - "завдання з зірочкою"

Укрінформ
Російській Федерації буде складніше впливати на вибори в Україні через агресію на Донбасі та в Криму.

Про це в інтерв’ю Українській службі Радіо Свобода розповів старший аналітик з питань Євразії американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor Юджин Чаусовський.

“Я думаю, Росія робитиме те, що ми вже бачили під час виборів і на Заході, і на пострадянському просторі, намагатиметься впливати на вибори, використовуючи різні тактики: пропаганду, підтримку проросійських діячів і партій. У випадку з Україною це трохи складніше для Росії через конфлікт на сході країни і, звичайно ж, через Крим – тобто вже не буде такого масштабного впливу на вибори, який дійсно був у минулому. Це тепер буде набагато складнішим завданням для Росії!”, - зазначив Чаусовський.

Читайте також: Раді пропонують не пускати на вибори російських спостерігачів

Проте, наголосив він, РФ усе ж здатна зробити чимало, щоб хоча б вплинути на результат, а саме — від підтримки різних партій до спроб створити хаос, щоб дестабілізувати політичну ситуацію в широкому сенсі слова.

Як повідомлялося, в Україні 31 грудня 2018 року стартував виборчий процес чергових виборів Президента України, призначених на 31 березня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-