Лондонська фондова біржа допоможе Україні посилити спроможність Агенції із залучення інвестицій

Лондонська фондова біржа допоможе Україні посилити спроможність Агенції із залучення інвестицій

Укрінформ
Лондонська фондова біржа та британська організація TheCityUK, у межах підписаного раніше меморандуму, допоможуть Україні побудувати спроможність Агенції із залучення інвестицій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Ми обговорили дуже конкретні подальші кроки у спільній роботі над залученням до цієї агенції досвіду та експертизи британських колег. Сполучене Королівство – один з найрозвиненіших світових фінансових центрів, тому їхній досвід буде корисним при створенні сприятливої фінансової екосистеми в Україні. Ми вдячні британській стороні за готовність залучити фахову експертизу для цього», - пояснила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Крім того, Лондонська фондова біржа та TheCityUk зроблять дослідження щодо розширення можливостей залучення капіталу державними компаніями.

У Мінекономіки зазначили, що представники Лондонської фінансової біржі підтримують політику “Зроблено в Україні”.

«Урядова програма «Зроблено в Україні” знаходить відгук у міжнародних партнерів і вони висловлюють готовність її підтримувати. Розповіли партнерам, як вони теж можуть її посилювати, наприклад, через підтримку українських виробників у своїх закупівлях, інвестування в бізнеси в Україні і більшу представленість українських товарів на ринку Великої Британії. І представники Лондонської фінансової біржі поділяють нашу думку, що такі кроки додатково стимулюватимуть розвиток української економіки», - зазначила Свириденко.

Читайте також: Мінекономіки підписало меморандум про співпрацю із Лондонською фондовою біржею

Як повідомлялось, Велика Британія виділить упродовж 2024 року 245 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 280 млн євро) на закупівлю та виробництво артилерійських снарядів для потреб України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-