Україна у п'ятницю надає аварійну допомогу енергосистемі Польщі

Україна у п'ятницю надає аварійну допомогу енергосистемі Польщі

Укрінформ
НЕК "Укренерго" 1 березня надає аварійну допомогу польській енергосистемі обсягом 400 МВт-год; 29 лютого аварійну допомогу Україні надавав польський оператор енергосистеми PSE.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Сьогодні «Укренерго» надає аварійну допомогу оператору енергосистеми Польщі. З 10:00 до 12:00 на запит PSE відбувається аварійне постачання електроенергії загальним обсягом 400 МВт-год", - йдеться у повідомленні.

Водночас, 29 лютого Польща третій день поспіль надавала аварійну допомогу енергосистемі України, забравши надлишок електроенергії обсягом 1343 МВт-год.

Максимальне споживання 29 лютого було на 0,9% меншим за добовий максимум 28 лютого. Станом на 09:30 1 березня споживання електроенергії на 3% більше за відповідний показник попереднього дня. Дефіцит упродовж доби не прогнозується.

Читайте також: Україна відновила торгівлю електроенергією із Угорщиною

Експорт електроенергії 1 березня здійснюється протягом доби у Словаччину, Угорщину, Польщу, Румунію та Молдову загальним обсягом 9 389 МВт-год. Імпорт запланований переважно у вечірні години зі Словаччини, Молдови, Польщі, Румунії загальним обсягом 465 МВт-год.

Як повідомлялося, через профіцит в енергосистемі 27 лютого Польща надавала Україні аварійну допомогу з 11:00 до 16:00, забираючи надлишок електроенергії обсягом 1661 МВт-год, та 28 лютого - забравши надлишок електрики обсягом 988 МВт-год.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-