Переробна галузь отримала грантів від держави на 2,5 мільярда - Мінекономіки

Переробна галузь отримала грантів від держави на 2,5 мільярда - Мінекономіки

Укрінформ
Держава спрямувала на підтримку переробної галузі 2,5 млрд грн у вигляді грантів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

"Міністерство економіки перерахувало 99,7 млн грн ще п’ятнадцятьом заявникам, які подавали заявки на грант для переробних підприємств. З початку дії урядової програми єРобота, за якою можна отримати гранти для започаткування або розвитку переробних підприємств, було погоджено 643 гранти на суму 3,3 млрд грн. Вже видано 487 грантів на загальну суму 2,5 млрд грн", - ідеться в повідомленні.

Серед переможців чергової, 12-ої хвилі, грантової програми для переробних підприємств "Новий рівень" - компанії, які займаються: виробництвом харчових продуктів, обробкою деревини та виготовленням виробів з деревини та корка, крім меблів, виробництвом паперу та паперових виробів, виробництвом гумових і пластмасових виробів, виробництвом готових металевих виробів, крім машин і устаткування, та виробництвом машин і устаткування.

Читайте також: Бізнес у 2024 році зможе отримати від держави 15 тисяч грантів на розвиток - Мінекономіки

«Стимулювання переробної промисловості, інвестиції в реальний сектор, несировинний експорт - важливі пріоритети уряду на найближчу перспективу<...> Крім того, розвиток підприємств переробної галузі - це нові робочі місця і додаткові податкові надходження до бюджету. І саме завдяки цим коштам ми можемо підтримувати нашу армію», — зазначила перший віцепрем'єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко.

Читайте також: З початку року до загального фонду держбюджету надійшло понад ₴1,5 трильйона - Мінфін

Як повідомлялось, грантова програма для переробних підприємств дозволяє підприємцям отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу з умовою співфінансування від отримувача у співвідношенні 50/50. Для підприємств, які працюють на деокупованих територіях, пропорція становить 20/80 - 20% коштів інвестує підприємець, 80% - держава. Обов'язковою умовою отримання гранта є створення до 25 нових робочих місць. Подавати заявку необхідно через портал "Дія".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-