Українські експортери найбільше зацікавлені у п'яти іноземних ринках - МЗС

Українські експортери найбільше зацікавлені у п'яти іноземних ринках - МЗС

Укрінформ
Українські виробники найбільше зацікавлені в експорті своєї продукції на ринки п’яти країн: Польщі, Німеччини, США, Франції та Румунії.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу у четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу

Глава української дипломатії нагадав, що активно працює система NAZOVNI. Станом на початок серпня у ній зареєстровано 156 компаній-експортерів, які надіслали до українських дипломатичних установ майже 700 звернень.

“ТОП-5 країн, які цікавлять експортерів: Польща – 42 заявки, Німеччина – 38 заявок, США – 35 заявок, Франція – 24 заявки та Румунія – 24 заявки”, - сказав Кулеба.

Він додав, що також надійшло 110 заявок на аналіз ринку від компаній, які наразі не знають, куди саме варто експортувати їхню продукцію. За словами Кулеби, команда сервісу NAZOVNI аналізує можливі ринки для них та надає рекомендації і плани дій.

Як повідомлялося, Міністерство закордонних справ наприкінці травня завершило підключення всіх посольств до нової цифрової платформи МЗС NAZOVNI, яка створює нові можливості для українських експортерів.

Читайте також: Україна за липень збільшила експорт агропродукції на понад 22%

NAZOVNI - це сервіс глобалізації українського бізнесу, створений для просування товарів і послуг за кордоном за сприяння українських дипломатичних установ. Компаніям, які зареєструвалися в системі та залишили заявки, МЗС допоможе знайти потенційних партнерів, отримати консультацію щодо особливостей роботи в конкретній країні, взяти участь у виставках і бізнес-місіях за кордоном.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-