Україна підписала додаткову угоду з ЄС щодо збільшення фінансування енергоефективності

Україна підписала додаткову угоду з ЄС щодо збільшення фінансування енергоефективності

Укрінформ
Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина від імені України підписала додаткову угоду з Євросоюзом про фінансування заходу «Програма підтримки енергоефективності України – EE4U», спрямовану на збільшення фінансування Фонду енергоефективності.

Про це повідомляє Євроінтеграційний портал, передає Укрінформ.

Додаткова угода з Євросоюзом про фінансування заходу «Програма підтримки енергоефективності України – EE4U» передбачає продовження програми на три роки, до 2028 року, та збільшення суми співфінансування з боку Німеччини на 10 мільйонів євро. Ця угода також має на меті удосконалення співробітництва між донорами, цільовим фондом багатьох донорів, Міжнародною фінансовою корпорацією та Фондом енергоефективності.

«Енергонезалежність, енергетична стійкість через впровадження енергоефективних заходів є важливим елементом нашого розвитку та національної стійкості. Продовжуємо разом з партнерами впроваджувати найкращі практики Євросоюзу щодо розумного споживання та збереження енергії», – прокоментувала Стефанішина.

Читайте також: Кабмін схвалив проєкти двох додаткових угод з Єврокомісією для підтримки енергоефективності

Як повідомлялося, раніше Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження та Міністерство енергетики розробили Національний план дій з енергоефективності до 2030 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-