Україна презентувала продукцію на найбільшій світовій виставці органічних продуктів

Україна презентувала продукцію на найбільшій світовій виставці органічних продуктів

Фото
Укрінформ
Тридцять дві українські компанії презентували експортний потенціал органічного сектору на найбільшій світовій виставці органічних продуктів «Biofach 2022», яка відбулася у м.Нюрнберг (Німеччина).

Про це Укрінформу повідомили в Офісі з розвитку експорту та підприємництва.

Попри повномасштабну війну, Україна була представлена 2-ма стендами загальною площею 200 кв.м.

Зокрема, це Національний павільйон України «Organic Ukraine Business Hub», організований Громадською спілкою «Органічна Україна» спільно з ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та національним проєктом Дія.Бізнес у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України за підтримки UNDP Ukraine/ПР ООН в Україні та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D).

А також колективний стенд України, організований Асоціацією «Ягідництво України», Федерацією органічного руху України та Громадською спілкою «Біодинаміка України».

Учасниками колективного павільйону стала 21 компанія органічного сектору. Асортимент презентованої продукції склав понад 250 видів органічних продуктів, серед них: заморожені, сублімовані та свіжі ягоди, фрукти та овочі, сільськогосподарські та баштанні культури, курячі яйця, амарант, спельта, чаї та ін.

Цьогоріч торговельна виставка «Biofach 2022», вперше після початку пандемії COVID-19, пройшла в офлайн-форматі у нетрадиційному для заходу періоді - влітку та зібрала понад 24 000 відвідувачів із 137 країн світу.

Паралельно з роботою виставки відбувся конгрес, програма якого включала понад 120 тематичних сесій, зокрема йшлося про поточний розвиток ринку та тенденції, про політичні та законодавчі зміни.

Як повідомляв раніше Укрінформ, в останні роки Україна входила до ТОП-5 найбільших постачальників органічної продукції до ЄС, а до 2030 року планується збільшити її експорт до $ 1 млрд.

Фото: Смак українських Карпат

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-