Бізнес звільнили від відповідальності за неподання фінзвітності під час воєнного стану

Бізнес звільнили від відповідальності за неподання фінзвітності під час воєнного стану

Закон
Укрінформ
Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє підприємцям не оприлюднювати фінансові результати своєї діяльності до скасування режиму воєнного стану.

За ухвалення в цілому проєкту закону №7378 "Про внесення змін до Закону України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” щодо звільнення від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності у період дії воєнного стану або стану війни" проголосували 306 народних депутатів, передає Укрінформ із посиланням на дані на сайті парламенту.

Зокрема, документом передбачено відтермінування обов’язкового оприлюднення підприємцями фінансової звітності разом з відповідними звітами за весь період неоприлюднення фінансової звітності до скасування воєнного стану та протягом трьох місяців після того.

Читайте також: Рада спростила регулювання трудових відносин для малого та середнього бізнесу

Також під час воєнного стану та протягом трьох місяців після нього бізнес звільняється від відповідальності за порушення вимог щодо своєчасності та повноти оприлюднення фінансової звітності.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про бухгалтерський облік, який пропонує змінити норми подання фінансової звітності для окремих груп підприємств.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-