Німеччина відмовиться від російського вугілля у серпні, нафти – у грудні

Німеччина відмовиться від російського вугілля у серпні, нафти – у грудні

Укрінформ
Заступник міністра фінансів Німеччини Йорг Кукіс заявив, що уряд ФРН відмовиться від імпорту російського вугілля з 1 серпня, а нафти – із 31 грудня 2022 року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

«За кілька тижнів ми відмовимося від російського вугілля. Кожен знає історію нафтопроводу «Дружба», який вже був інструментом радянської імперії над Східною Європою. Позбутися цієї залежності не є простою справою, але це те, чого ми досягнемо за кілька місяців», - сказав Кукіс на форумі Sydney Energy Forum в Австралії.

За його словами, Німеччина відмовиться від імпорту російського вугілля з 1 серпня, а нафти – з 31 грудня цього року.

Читайте також: Науседа сказав, скільки часу знадобиться ФРН, аби отримати «щеплення від москви»

Він також зазначив, що раніше рф постачала в Німеччину 40% вугілля і 40% нафти.

Заступник міністра наголосив, що основним завданням для уряду ФРН буде заповнення величезної дірки, яка залишиться, коли Європейський Союз відмовиться від 158 мільярдів кубометрів газу на рік, які постачає росія.

Як повідомляв Укрінформ, російська федерація з 11 по 21 липня призупинила постачання газу «Північним потоком» через проведення планових профілактичних робіт.

При цьому російський монополіст і надалі не використовує заброньованих та проплачених потужностей через Україну: транзит становить близько 40 млн кубометрів на добу із заброньованих 109 млн кубометрів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-