Шмигаль обговорив із представником МВФ підтримку економіки України

Шмигаль обговорив із представником МВФ підтримку економіки України

Укрінформ
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на зустрічі у Лугано обговорив із директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером заходи підтримки економіки у період війни.

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль написав у Телеграмі.

Він наголосив, що співпраця з МВФ — один із важливих пріоритетів фінансової політики уряду.

Також Шмигаль розповів Каммеру про заходи уряду для підтримки економіки України у воєнний період.

«Зокрема, було запроваджено механізми підтримки найвразливіших верств населення, вимушено переміщених осіб, бізнесу. Зараз уряд надаватиме безповоротні гранти для розвитку малого і середнього бізнесу, а також стимулюватиме розвиток переробки», - зауважив Шмигаль.

На зустрічі обговорили плани уряду щодо розвитку сфери енергетики і впровадження реформ.

Шмигаль наголосив, що вчергове упевнився в беззаперечній підтримці партнерів.

«Подякував МВФ за швидке реагування на виклики, що постали перед Україною через збройну агресію рф, та надання допомоги в рамках Інструменту швидкого фінансування. Створення Спеціального адміністративного рахунку МВФ для України дозволило оперативно отримати кошти від країн-партнерів», - додав Шмигаль.

Глава уряду наголосив, що Україна цінує внесок МВФ у розробку Плану відновлення задля швидкої відбудови нашої держави після загарбницької війни рф.

Читайте також: Шмигаль обговорив із прем'єром Чехії подальшу протидію агресії рф

Як повідомлялося, 4-5 липня в Лугано (Швейцарія) відбувається Конференція з питань відновлення України, де презентують проєкт відповідного плану.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що план відновлення України складається із трьох етапів і після перемоги у війні, яку розпочала росія, треба буде реалізувати тисячі проєктів для відбудови.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-