Дороги мають бути відновлені коштом заморожених активів рф - Укравтодор

Дороги мають бути відновлені коштом заморожених активів рф - Укравтодор

Укрінформ
Для відновлення дорожньої інфраструктури необхідно щонайменше 900 мільярдів гривень. І відбудова повинна бути здійснена за рахунок російських коштів, які заморожені в європейських та інших країнах.

Про це заявив перший заступник голови Укравтодору Андрій Івко під час пресконференції в Медіацентрі Україна – Укрінформ на тему «Гуманітарна допомога від Чехії. Результати відновлення дорожньої інфраструктури».

«Внаслідок повномасштабної війни російської федерації проти України зруйновано 305 штучних споруд. Також є 24 тисячі кілометрів доріг, які потрібно розчистити, відремонтувати або взагалі відбудувати. Наразі ми фіксуємо 900 мільярдів гривень – це кошти, які потрібні для відновлення вказаних кілометрів і штучних споруд», - зазначив він.

Івко уточнив, що дорожня інфраструктура має бути відновлена за рахунок коштів російської федерації, які наразі замороженні в європейських та інших країнах. «Якщо говорити про час, за який необхідно відновити зруйновану інфраструктуру, то йдеться приблизно про 2-4 роки. В той час базові речі ми плануємо відновити за один або півтора року», - додав він.

Читайте також: За час війни російські загарбники зруйнували 24 тисячі кілометрів доріг та 300 мостів - Укравтодор

Як повідомлялось, працівники Державного агентства автомобільних доріг України вже розчистили 938 кілометрів доріг, засмічених внаслідок воєнної агресії російської федерації, а також збудували 41 тимчасову переправу для відновлення транспортного сполучення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-