Світовий банк виділить понад $30 мільярдів на глобальну продовольчу безпеку

Світовий банк виділить понад $30 мільярдів на глобальну продовольчу безпеку

Укрінформ
Керівництво Світового банку оголосило про плани виділити понад $30 мільярдів на проєкти з метою відповіді на виклики продовольчій безпеці у світі, які різко загострились після розв’язання росією масштабної війни в Україні.

Про це йдеться в офіційній заяві Світового банку, оприлюдненій у середу, повідомляє Укрінформ.

«Світовий банк оголошує про кроки, які він планує вжити в контексті комплексної глобальної відповіді на кризу продовольчої безпеки за допомогою існуючих й нових проєктів загальною сумою понад $30 мільярдів у таких сферах, як сільське господарство, харчування, соціальний захист, водопостачання й зрошення»,- зазначається в заяві.

Читайте також: Світовий банк щомісяця даватиме Україні по $200 мільйонів на зарплати бюджетникам

При цьому уточнюється, що фінансування охоплюватиме стимулювання виробництва харчових продуктів та добрив, збільшення можливостей для продовольчих систем, сприяння розширенню торгівлі, а також підтримки вразливих домогосподарств і виробників.

Планується виділити $12 мільярдів на нові проєкти, а також близько $18 мільярдів на вже існуючі проєкти, напряму пов’язані з посиленням продбезпеки. Очікується, що ініціатива буде реалізована упродовж наступних 15 місяців.

Читайте також: Штати виділять $5,5 мільярда на гуманітарну допомогу та глобальну продовольчу безпеку

Як повідомляв Укрінформ, великі міжнародні фінансові інституції в різних регіонах світу об’єднали зусилля з метою пом’якшення наслідків продовольчої кризи, яка загострилася останніми місяцями через війну, розв’язану росією проти України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-