Продовольча безпека

27 вересня 2023

25 вересня 2023


Міжнародні юристи готують досьє для МКС про використання Росією голоду як зброї

Юристи-правозахисники у взаємодії з Офісом генпрокурора України готують досьє воєнних злочинів для Міжнародного кримінального суду з обвинуваченнями Росії в навмисному спричиненні голоду.

19 вересня 2023


США хочуть залучити $600 мільярдів на розвиток інфраструктури у країнах, що розвиваються

Сполучені Штати разом із партнерами зобов’язуються інвестувати щонайменше $600 мільярдів впродовж наступних чотирьох років у розвиток якісної інфраструктури в країнах з низьким і середнім рівнем доходів, щоби посилити їх економічне зростання.

09 вересня 2023

08 вересня 2023


Блокування Росією українського зерна загрожує голодом для 250 мільйонів людей – Мішель

Росія має припинити блокаду та обстріли українських портів, оскільки російська блокада українського зернового експорту на світовий ринок ставить під загрозу голоду життя принаймні 250 мільйонів людей у країнах, що розвиваються.

23 серпня 2023


Росія ніколи не мала наміру вирішувати продовольчу кризу – Макрон

Після припинення дії Чорноморської зернової ініціативи, Росія завдає ударів по основній інфраструктурі експорту зерна в регіоні, ставлячи під загрозу глобальну продовольчу безпеку. Немає сумніву, що РФ ніколи не хотіла забезпечити вирішення цього питання - одного з прямих наслідків цієї війни.

21 серпня 2023


U-LEAD напрацювала алгоритм дій для надання громадам підтримки у сфері продовольчої безпеки

Стан продовольчої безпеки в громадах та можливі шляхи для її підвищення обговорили експерти Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства аграрної політики і продовольства під час інформаційної сесії з представниками територіальних громад з усієї України.

17 серпня 2023


Сольський зустрівся з главою СОТ - говорили про експорт з України та продовольчу безпеку

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський обговорив з генеральною директоркою Світової організації торгівлі Нгозі Оконджо-Івеала внесок України у підтримку глобальної продовольчої безпеки.

16 серпня 2023

10 серпня 2023

04 серпня 2023

02 серпня 2023

28 липня 2023

27 липня 2023


Держдеп про «безкоштовне зерно» Путіна: Важливі не слова, а дії

Сполучені Штати вважають, що вихід Росії з Чорноморської зернової ініціативи суттєво вдарив по продовольчій безпеці в масштабі цілого світу, а обіцянки Путіна про «безкоштовне зерно» для кількох країн Африки не врятують ситуації.

24 липня 2023


Аграрії просять Єврокомісію створити «зелені коридори» для експорту українського зерна

Українська зернова асоціація офіційно звернулася до виконавчого віцепрезидента, комісара з питань торгівлі Єврокомісії Валдіса Домбровскіса з пропозицією оптимізувати альтернативні маршрути експорту зерна з України до європейських портів з подальшим відвантаженням до третіх країн.

23 липня 2023

21 липня 2023


Через дії Росії зростають ціни на продовольство, посилюючи кризу в усьому світі - заступниця Генсека ООН

Унаслідок припинення участі Росії в Чорноморській зерновій ініціативі та загрози судноплавству зростають ціни на продовольство по всьому світу, посилюючи енергетичну та фінансову кризи.

20 липня 2023


Боррель нагадав: РФ не тільки блокує експорт продовольства, а й краде українське зерно

Обстрілюючи портову інфраструктуру України та знищуючи термінали із зерном, РФ свідомо намагається приректи найуразливіші країни світу на голод, і на це має бути рішуча відповідь міжнародної спільноти.


Зерна в портах України достатньо, аби нагодувати 6 мільйонів людей - Устенко

Поновлення Росією блокади шляхів у Чорному морі ставить під загрозу постачання української аграрної продукції, запасів якої у портах вистачило б, щоб забезпечити продовольством приблизно 6 мільйонів людей.

19 липня 2023


Усі у світі мають усвідомити, що Росія використовує продовольство як зброю - Держдеп

Росія, яка в односторонньому порядку вийшла з Чорноморської зернової ініціативи, перетворює продовольство на зброю, завдаючи при цьому ракетних ударів по зерновому хабу України, а також висловлюючи відкриті погрози мирним суднам.

17 липня 2023


РФ не лише вийшла з угоди, а й відкликала гарантії безпеки зернового коридору - речник генсека ООН

Речник Генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік наголосив, що Росія не лише припинила свою участь у Чорноморській зерновій угоді, а й відкликала свої гарантії безпеки для зернового коридору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-