Продовольча безпека

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 березня 2024

08 березня 2024

16 лютого 2024


Найкращим внеском у продовольчу безпеку світу є забезпечення України зброєю - депутатка

Росія - найбільший виклик світовій продовольчій безпеці. Найкращим внеском у продовольчу безпеку світу є забезпечити Україну зброєю, щоб зерновий коридор у Чорному морі працював і надалі.

05 лютого 2024


Чорне море буде безпечним для судноплавства, як передбачає Формула миру - Зеленський

Одним із відчутних результатів реалізації Української формули миру стане вільне й безпечне судноплавство в Чорному морі, а його акваторія буде звільнена від російської збройної агресії.

03 лютого 2024

14 січня 2024


Свириденко в Давосі: Продовольча безпека потребує розмінування та захисту портів Чорного моря

Першочерговими завданнями для вирішення проблеми глобальної продовольчої небезпеки є розмінування Чорного моря, посилення протиповітряного захисту портової інфраструктури України та гуманітарної допомоги для найбільш вразливих країн.

29 листопада 2023

25 листопада 2023


До Києва прибув президент Швейцарії

Президент Швейцарської конфедерації Ален Берсе прибув сьогодні до Києва, аби взяти участь у міжнародному саміті з питань продовольчої безпеки і зустрітись із президентом України Володимиром Зеленським.

24 листопада 2023


Фінляндія надасть Україні три мільйони євро на підтримку продовольчої безпеки

Фінляндія виділить 3 мільйони євро додаткової підтримки для покращення продовольчої безпеки в Україні. Зокрема кошти будуть спрямовані на підтримку експорту зерна і на допомогу в розмінуванні сіл.

22 листопада 2023


Кожна п’ята сім’я в Україні відчуває нестачу продовольства через російську війну - ООН

Україна, яка до повномасштабної війни щорічно годувала 400 млн осіб по всьому світу, нині стикається з продовольчою проблемою: у 80% населених пунктів поблизу лінії фронту люди відчувають перешкоди в доступі до продовольства.

21 листопада 2023


Путін не відрізняється від Сталіна, який вчинив Голодомор - Сполучені Штати в ООН

Глава американської делегації при ООН посол Лінда Томас-Грінфілд провела пряме порівняння нинішнього президента РФ Путіна з колишнім генсеком СРСР Сталіном, який влаштував Голодомор в Україні, вбивши мільйони цивільних.

17 листопада 2023

05 жовтня 2023

27 вересня 2023

25 вересня 2023


Міжнародні юристи готують досьє для МКС про використання Росією голоду як зброї

Юристи-правозахисники у взаємодії з Офісом генпрокурора України готують досьє воєнних злочинів для Міжнародного кримінального суду з обвинуваченнями Росії в навмисному спричиненні голоду.

19 вересня 2023


США хочуть залучити $600 мільярдів на розвиток інфраструктури у країнах, що розвиваються

Сполучені Штати разом із партнерами зобов’язуються інвестувати щонайменше $600 мільярдів впродовж наступних чотирьох років у розвиток якісної інфраструктури в країнах з низьким і середнім рівнем доходів, щоби посилити їх економічне зростання.

09 вересня 2023

08 вересня 2023


Блокування Росією українського зерна загрожує голодом для 250 мільйонів людей – Мішель

Росія має припинити блокаду та обстріли українських портів, оскільки російська блокада українського зернового експорту на світовий ринок ставить під загрозу голоду життя принаймні 250 мільйонів людей у країнах, що розвиваються.

23 серпня 2023


Росія ніколи не мала наміру вирішувати продовольчу кризу – Макрон

Після припинення дії Чорноморської зернової ініціативи, Росія завдає ударів по основній інфраструктурі експорту зерна в регіоні, ставлячи під загрозу глобальну продовольчу безпеку. Немає сумніву, що РФ ніколи не хотіла забезпечити вирішення цього питання - одного з прямих наслідків цієї війни.

21 серпня 2023


U-LEAD напрацювала алгоритм дій для надання громадам підтримки у сфері продовольчої безпеки

Стан продовольчої безпеки в громадах та можливі шляхи для її підвищення обговорили експерти Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства аграрної політики і продовольства під час інформаційної сесії з представниками територіальних громад з усієї України.

17 серпня 2023


Сольський зустрівся з главою СОТ - говорили про експорт з України та продовольчу безпеку

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський обговорив з генеральною директоркою Світової організації торгівлі Нгозі Оконджо-Івеала внесок України у підтримку глобальної продовольчої безпеки.

16 серпня 2023

10 серпня 2023

04 серпня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-