На Львівщину переїжджають два великі машинобудівні підприємства

На Львівщину переїжджають два великі машинобудівні підприємства

Укрінформ
На Львівщину релоковують два великі машинобудівні підприємства: «Краматорський завод важкого верстатобудування» та «Пожмашина» із Чернігівської області.

Про це в Телеграмі повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, передає Укрінформ.

«Ми перші в Україні, хто релоковує водночас два гіганти машинобудівної галузі. Перше підприємство – це ТОВ «УК «Вітропарки України», в складі групи компаній ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування», яке створило сучасне виробництво повного циклу. І «Пожмашина» – підприємство, яке працює впродовж 90 років. Є лідером на ринку пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки. Це надійний партнер служби ДСНС України», - написав Козицький.

Читайте також: Програма релокації бізнесу не має обмежень за видом дільностіМінекономіки

Начальник ОВА зазначив, що Краматорський завод важкого верстатобудування проєктує, будує, монтує вітроустановки, генерує та здійснює постачання електроенергії. Підприємство з Краматорська максимально використовує енергетичний потенціал України.

Крім того, з Чернігівської області на Львівщину релокують третину заводу «Пожмашина». Після завершення війни планують частину виробництва залишити. А також розпочати виробництво вантажної техніки, що створить нові робочі місця.

Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Львівщину релокувались 79 підприємств, 32 з них уже працюють.

«Охочі переїхати і працювати продовжують звертатися до нас. Відділ інвестиційної політики Львівської ОВА вже опрацював 347 заявок на переміщення виробничих потужностей», - додав Козицький.

Читайте також: Вінниця за програмою релокації бізнесу вже прийняла 13 підприємств

Як повідомляв Укрінформ, державна програма релокації бізнесу, яка передбачає переміщення підприємств в безпечні регіони Західної України, не має обмежень за видом діяльності. Наразі здійснюється переміщення підприємств в один з дев’яти регіонів (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька, Волинська та Рівненська області).

Фото:Промислова компанія "Пожмашина"

Національний Промисловий Портал

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-