Україна зняла заборону на експорт яловичини та великої рогатої худоби

Україна зняла заборону на експорт яловичини та великої рогатої худоби

Укрінформ
Україна відмовляється від введеної 5 березня заборони на експорт живої великої рогатої худоби, яловичини та субпродуктів. Нульові квоти замінюють на ліцензування експорту цих товарів.

Відповідну постанову №422 «Про внесення змін у додатки 1 і 5 до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1424» опубліковано на урядовому порталі, передає Укрінформ.

Так, відповідно до вказаної постанови, з переліку товарів, заборонених до експорту постановою Кабінету Міністрів України №207 від 5 березня, виключено, зокрема, велику рогату худобу, м’ясо та їстівні м’ясні субпродукти, солоні або в розсолі, сушені або копчені; їстівне борошно з м’яса або м’ясних субпродуктів.

Замість нульових квот на вищевказані групи товарів запроваджено ліцензування їхнього експорту.

Читайте також: Китай зупинив імпорт яловичини з Литви на тлі суперечки щодо Тайваню

Як повідомлялося, 5 березня Кабінет Міністрів вніс зміни до обсягів квот товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню, обнуливши квоти на експорт низки продовольчих товарів. Постановою уряду №207 були знижені до нуля квоти на експорт живої худоби, мороженого м'яса великої рогатої худоби, м'яса та м'ясних субпродуктів, жита, вівса, гречки, проса, цукру, харчової солі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-