Стефанчук квапить комітет із розглядом проєкту держбюджету-2022

Стефанчук квапить комітет із розглядом проєкту держбюджету-2022

Укрінформ
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук звернувся до парламентського Комітету з питань бюджету з проханням оперативно розглянути проєкт закону про державний бюджет на 2022 рік, як тільки він надійде від Кабінету Міністрів.

Про це спікер сказав під час засідання Погоджувальної ради в понеділок, передає кореспондент Укрінформу.

«Кабінет Міністрів завершує роботу над проєктом закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік». Тому прошу Комітет з питань бюджету, як тільки доопрацьований урядом проєкт державного бюджету надійде до Верховної Ради, оперативно і невідкладно його розглянути на предмет врахування бюджетних висновків Верховної Ради України і підготуват і внести його для розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України», - зазначив Стефанчук.

Він також нагадав депутатам, що крім голосування за бюджет, парламентарії також мають ухвалити кошторис Верховної Ради на наступний рік.

За словами заступниці голови фракції "Слуга народу" у ВР народної депутатки Євгенії Кравчук, Верховна Рада може розглянути у другому читанні законопроєкт “Про Державний бюджет України на 2022 рік” (№6000) на пленарному засіданні в четвер, 2 грудня.

“Ймовірність розгляду бюджету в другому читанні цього тижня висока. Це, вірогідно, може відбутися в четвер”, - зазначила вона.

Як повідомлялося, Верховна Рада 2 листопада ухвалила постанову №6000-П "Про висновки та пропозиції до проєкту Закону України про Державний бюджет України на 2022 рік", що вважається ухваленням законопроєкту про Держбюджет на наступний рік у першому читанні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-