США привітали приєднання України до Глобальної ініціативи зі скорочення викидів метану

США привітали приєднання України до Глобальної ініціативи зі скорочення викидів метану

Укрінформ
Посольство США в Україні привітало приєднання України до Глобальної ініціативи зі скорочення викидів метану щонайменше на 30% до 2030 року. 

Як передає Укрінформ, про це диппредставництво повідомило у Твіттері.

«Сполучені Штати вживають рішучих заходів щодо протидії зміні клімату, включаючи партнерство з ЄС щодо Глобальної ініціативи зі скорочення викидів метану щонайменше на 30% до 2030 року. Ми вітаємо приєднання України до цієї ініціативи, оголошеної вчора на @COP26», - зазначили у посольстві.

Як повідомлялося, понад сто країн на кліматичній конференції ООН підтримали ініціативу зі скорочення викидів метану до 2030 року на 30 відсотків порівняно з рівнем минулого року.

Урядовий портал повідомив 29 жовтня, що Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив відповідні листи віцепрезиденту Європейської комісії з питань Зеленого курсу Франсу Тіммермансу та Спецпосланцю з питань клімату США Джону Керрі про приєднання України до Глобальної ініціативи щодо скорочення викидів метану Global Methane Pledge.

Читайте також: На кліматичному саміті у Глазго презентують ініціативу США і ЄС зі скорочення викидів метану

Глобальна ініціатива зі скорочення викидів метану Global Methane Pledge започаткована Європейським Союзом та Сполученими Штатами Америки і спрямована на досягнення скорочення викидів метану і посилення міжнародної співпраці у цьому напрямку. Це важливо, адже метан є потужним парниковим газом, а швидке збільшення його концентрації в атмосфері є однією з основних причин зростання середньої температури повітря на 1,0°C з часів доіндустріального періоду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-