Малюська: Епоха рейдерства в Україні завершилася, але є «кілька системних дірок»

Малюська: Епоха рейдерства в Україні завершилася, але є «кілька системних дірок»

Укрінформ
Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що в Україні загалом завершилася епоха рейдерства, однак залишилося "кілька системних дірок", які швидко закрити неможливо з об’єктивних міркувань.

Зокрема, реєстрація бізнесу в офшорних юрисдикціях і хакерські атаки є такими "дірками" в боротьбі з рейдерством, які намагається подолати Міністерство юстиції, зазначив Малюська в інтерв’ю "Українській правді", передає Укрінформ.

"Епоха рейдерства закінчилася. Це не повністю нівелювання, під нуль. Проблеми завжди будуть виникати, тому що росте кваліфікація юристів, які займаються рейдерством. Ми встановлюємо нові бар’єри – вони знаходять нові способи їх обійти. Проблема в рівні, і рівень зараз не йде в порівняння з тим, що було навіть два роки тому", – сказв він.

Міністр додав, що зараз залишилося "кілька системних дірок, де рейдерство трапляється, які ми швидко закрити не можемо з об’єктивних міркувань".

За його словами, перше – це офшори. "До речі, корисно буде почути тим, хто структурував свій бізнес таким чином, що контроль відбувається через офшорні компанії. Їх у випадку корпоративних конфліктів рейдерять, і є дірка: ми не можемо цей процес проконтролювати, тому що документи готуються в іноземних юрисдикціях", - сказав Малюська.

Читайте також: У Мінагрополітики обіцяють активно протидіяти аграрному рейдерству

"Інший шматок – це злами, хакерські атаки. У нас була велика пауза, коли ми ввели подвійну ідентифікацію (реєстраторів і нотаріусів – ред.). Тоді ті, хто займався зламами, не міг зрозуміти, як зламати систему. Але от влітку один такий великий злам стався, десятки незаконних реєстраційних дій були внесені в систему саме через хакерів. Це другий шматок роботи", - додав міністр.

За словами Малюськи, у відомстві протидіють хакерським атакам, однак повністю їх імовірність прибрати неможливо.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві внутрішніх справ планується створити Офіс захисту бізнесу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-