Малюська

18 травня 2022


Малюська запевнив у безпеці всіх даних, що містяться в електронних реєстрах

Міністр юстиції України Денис Малюська повідомив, що на територіях, тимчасово окупованих російською федерацією, не працює жоден із електронних реєстрів, а всі дані, що в них містяться, наразі в повній безпеці.


Малюська розповів, чому радив працівникам пенітенціарних установ залишатись на окупованих територіях

Працівникам пенітенціарних установ на тимчасово захоплених територіях радили залишатися на місцях, поки загарбники не починали істотно втручатися в процес утримання в’язнів.

17 травня 2022


Спочатку ОПЗЖ, потім інші: Малюська сказав, коли суд почне забороняти проросійські партії

Мін’юст одразу після публікації підписаного Президентом Володимиром Зеленським закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій" подасть позов про заборону проросійських партій.

16 травня 2022

30 квітня 2022

19 квітня 2022

18 квітня 2022

12 квітня 2022


Малюська розповів, як звернення до Гааги 42 країн пришвидшило розслідування злочинів рф

Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що Звернення до Міжнародного кримінального суду 42 країн значно пришвидшило процес розслідування злочинів, вчинених в Україні російською федерацією.

11 квітня 2022

08 квітня 2022


Малюська розповів про перспективи передачі Україні конфіскованих у рф сотень мільярдів

В історії ще не було прикладів примусової передачі коштів постраждалій країні від тієї, що завдала шкоди. Якщо Україна отримає конфісковані кошти та активи російської федерації та суб’єктів рф за кордоном на відбудову країни, це буде прецедент.

27 березня 2022


Малюська пояснив, що вирок Міжнародного кримінального суду означатиме для росіян

Вирок Міжнародного кримінального суду (МКС) означатиме, що дипломатичний паспорт росіянам не допоможе уникнути покарання, і вони будуть ув’язнені на території країн, які визнають юрисдикцію цього суду.

22 лютого 2022

12 лютого 2022

11 лютого 2022


Справа «Скіфського золота»: Малюська сподівається на позитивні результати під час касації

Міністр юстиції Денис Малюська висловив сподівання, що під час розгляду касаційної скарги РФ щодо рішення Апеляційного суду Амстердама про повернення Україні “скіфського золота” будуть “позитивні результати”.

10 лютого 2022

07 лютого 2022

03 лютого 2022

27 січня 2022

26 січня 2022


«Україна та Нідерланди vs РФ»: Малюська розповів, коли суд розгляне справу по суті

Міністр юстиції України Денис Малюська розповів, що Україна очікує на винесення упродовж року-двох проміжного рішення Європейським судом з прав людини у справі «Україна та Нідерланди проти Росії», в якому визначиться, чи можна переходити до розгляду справи по суті.


«Україна та Нідерланди vs Росія»: Малюська пояснив, що дає об’єднання справ у ЄСПЛ

Міністр юстиції Денис Малюська вважає, що об’єднання справ України проти Росії зі справою Нідерландів проти РФ у Європейському суді з прав людини підвищує шанси прийняття судом справедливого рішення у справі, слухання якої почалося сьогодні у ЄСПЛ в Страсбурзі.

25 січня 2022


Малюська назвав Ахметова, Коломойського і Порошенка «очевидними олігархами»

Міністр юстиції України Денис Малюська пояснив, хто в Україні відповідає ознакам олігарха, згідно з законом «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

24 січня 2022


«Україна та Нідерланди vs РФ»: Малюська розповів про перспективи справи в ЄСПЛ

Уряд України сподівається, що Європейський суд з прав людини визнає прийнятними скарги у міждержавній справі «Україна та Нідерланди проти Росії», яка стосується порушень прав людини на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, та перейде до її розгляду по суті.

21 січня 2022

13 січня 2022


Зеленський хоче, аби обмеження щодо олігархів поширювались і за межі України

Президент України Володимир Зеленський на засіданні РНБО 30 грудня доручив відпрацювати механізм взаємодії з міжнародними та іноземними партнерами для того, щоб статус олігарха та пов'язані з ним обмеження не залишалися виключно в межах країни.

02 грудня 2021

01 грудня 2021

24 листопада 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-