«Промисловий безвіз» можуть підписати вже на наступному саміті Україна-ЄС – Зеленський

«Промисловий безвіз» можуть підписати вже на наступному саміті Україна-ЄС – Зеленський

Укрінформ
Україна вже на наступному саміті Україна-ЄС сподівається підписати з Європейським Союзом угоду щодо "промислового безвізу".

Про це в ході засідання 23-го Саміту Україна – ЄС, який відбувається в Києві, сказав Президент України Володимир Зеленський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Є рух до угоди про важливий для України "промисловий безвіз". Вже на наступному саміті Україна-ЄС ми прагнемо підписати цю угоду", - наголосив Зеленський.

За його словами, сторони розпочали перемовини про оновлення митних тарифів і перегляд поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

Читайте також: «Промисловий безвіз»: Україна впровадила близько 80% норм ЄС про безпеку продуктів

Як повідомляв Укрінформ, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив 17 лютого, що Україна сподівається цього року підписати з Європейським Союзом угоду щодо "промислового безвізу", який надасть широкі можливості для малого та середнього бізнесу.

Наприкінці жовтня минулого року розпочала роботу попередня оціночна місія ЄС стосовно готовності інфраструктури якості України до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА, «Промисловий безвіз»).

Читайте також: Фармацевтична галузь готова працювати у нормативному полі ЄС - експерт

Угода про асоціацію України та ЄС передбачає перспективу укладення угоди щодо «промислового безвізу». Раніше в уряді заявляли, що потенційно ACAA може охопити до п’ятої частини українського експорту до ЄС, передусім продукцію машинобудування, полегшивши торгівлю і піднявши імідж української продукції на глобальних ринках.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-