В Україні з 2023 року запроваджуватимуть соціальні пакети з накопичувальними пенсіями

В Україні з 2023 року запроваджуватимуть соціальні пакети з накопичувальними пенсіями

Укрінформ
В Україні з 2023 року планують запровадити соціальні пакети із накопичувальними пенсіями.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у вівторок, 3 серпня, на засіданні робочої групи з питань впровадження обов'язкового накопичувального пенсійного забезпечення та розвитку недержавного пенсійного забезпечення, повідомляє Укрінформ.

“Завдання для робочої групи - це запровадження на базі чинного законодавства за рішенням уряду з 2023 року соціальних пакетів із накопичувальними пенсіями. Фактично це можуть бути ключові бюджетники, де ми можемо це випробовувати без зміни законодавства. Але, звичайно, наша ціль — це впровадження відповідних законів і повноцінне впровадження накопичувальної пенсії в Україні в цілому”, - зазначив Шмигаль.

Читайте також: Накопичувальна пенсійна система гарантуватиме гідне забезпечення - Шмигаль

Водночас Прем’єр-міністр наголосив, що поширення досвіду запровадження соціальних пакетів із накопичувальними пенсіями на соціальних працівників, вчителів, військових — це важливий елемент переходу до накопичувальної пенсійної системи.

“Ми зараз говоримо в першу чергу про створення державної накопичувальної системи - в будь-якому випадку це можливість для державної економіки отримати додатковий фінансовий інвестиційний ресурс”, - зазначив Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, 2 червня Кабмін затвердив створення робочої групи з питань запровадження обов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення тa розвитку недержавного пенсійного забезпечення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-