Комітет з призначення обрав членів наглядової ради ОПЗ – Мінекономіки

Комітет з призначення обрав членів наглядової ради ОПЗ – Мінекономіки

Укрінформ
Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств обрав членів наглядової ради АТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ). 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Під час чергового засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств 2 серпня 2021 року були обрані незалежні члени та представники від держави до наглядової ради АТ «Одеський припортовий завод». Зокрема, під час засідання було проведено низку інтерв’ю та обрано трьох незалежних членів та двох представників держави наглядової ради АТ «Одеський припортовий завод». Кандидати мали змогу озвучити своє бачення розвитку компанії, зважаючи на компетенції, та відповідали на питання членів та незалежних експертів Комітету.

«Мета роботи Комітету – обрати для підприємства фахову наглядову раду, члени якої матимуть необхідні експертизи та компетенції для визначення курсу розвитку з метою покращення економічних результатів діяльності, запровадження механізмів із запобігання корупції тощо. Завод включений ФДМУ до переліку об’єктів великої приватизації. Тому важливо підвищити економічні результати його діяльності, щоб держава мала змогу провести успішний конкурс», — підкреслив під час засідання Перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Олексій Любченко.

Загалом на конкурс надали документи 77 осіб, з яких рекрутинговою компанією був сформований короткий список з 15 осіб. Була проведена ретельна робота над анкетами учасників з аналізу компетенцій, рівня професійності, управлінської зрілості, вивчені питання уникнення конфліктів інтересів кандидатів тощо.

Читайте також: ОПЗ необхідно приватизувати через збитковість, обумовлену неефективним управлінням - експерт

Також під час засідання були затвердженні вимоги для відбору членів наглядової ради ДП «Медичні закупівлі України», яке виконує важливі соціальні функції – закупівлю ліків та медичного обладнання за бюджетні кошти.

«Саме тому перед нами надважливе завдання – сформувати наглядову раду з фахових експертів у сфері закупівель та охорони здоров’я, щоб робота підприємства була ефективною та прозорою», - зауважив Любченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-