Україна погодила з Туреччиною сертифікат для експорту молочних продуктів

Україна погодила з Туреччиною сертифікат для експорту молочних продуктів

Укрінформ
Компетентні органи України та Турецької Республіки погодили двосторонню форму сертифікату для експорту українських молочних продуктів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МЗС

“Домовленість із турецькими партнерами відкриває додаткові можливості виходу на турецький ринок для українських виробників молочної продукції. Це ще один конкретний результат підтримки українського бізнесу завдяки спільним зусиллям МЗС та Держпродспоживслужби”, – заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За словами голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, прийняте рішення дозволить збільшити кількість підприємств, які зможуть постачати молочну продукцію до Туреччини.

Ознайомитися з формою сертифіката можна на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби у розділі “Міжнародне співробітництво”, рубрика “Сертифікати на експорт з України”.

Читайте також: Україна постачатиме молочну продукцію до Лівії

Зазначається, що МЗС та Держпродспоживслужба спільно працюють над відкриттям нових ринків для українського експорту, надаючи підтримку виробникам та усуваючи технічні перешкоди в торгівлі, а також забезпечуючи державні гарантії щодо дотримання вимог країн-партнерів.

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торговельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном.

Як повідомляв Укрінформ, у липні українські виробники м’яса птиці та продуктів з нього отримали можливість експортувати продукцію до Республіки Ліберія.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-