Фонд енергоефективності планує запустити кабінет в «Дії» на початку липня

Фонд енергоефективності планує запустити кабінет в «Дії» на початку липня

Укрінформ
Державна установа "Фонд енергоефективності" розраховує запустити можливість подання заявки на участь у програмі "Енергодім" через портал "Дія" на початку липня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Фонд енергоефективності.

“Ми розраховуємо, що якщо все вдасться, то на початку липня ОСББ зможуть комунікувати онлайн з Фондом через портал “Дія”, - повідомила директор установи Юлія Головатюк-Унгуряну.

Вона також назвала діджиталізацію та запуск IT-платформи для подачі заявок через портал державних послуг “Дія” одним з ключових пріоритетів у роботі фонду на поточний рік.

Як повідомлялося, у квітні Фонд енергоефективності домовився з ДП "Інфотех" про розробку та впровадження кабінету на порталі "Дія" за майже 1,8 млн грн.

Станом на 14 травня установа отримала 665 заявок від об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на участь у програмі термомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Всього до проєктної, імплементаційної або завершальних стадій перейшли 353 проєкти модернізації загальною вартістю близько 2,7 млрд грн.

Читайте також: «Енергодім»: співпрацю з Фондом енергоефективності розпочали 13 громад Львівщини

Прийом заявок від ОСББ на участь у програмі з енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім” від Фонду енергоефективності розпочався з 3 вересня 2019 року. Програма передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% - для пакета «Комплексний».

Програма Фонду енергоефективності реалізовується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПР ООН).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-