«Тарифна» комісія має намір оштрафувати сім газзбутів та облгаз

«Тарифна» комісія має намір оштрафувати сім газзбутів та облгаз

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), має намір оштрафувати 7 газзбутів та один облгаз за порушення правил постачання газу.

Як передає Укрінформ, це випливає з порядку денного засідання енергетичного регулятора на 5 березня, оприлюдненого на сайті НКРЕКП.

Так, НКРЕКП має намір оштрафувати ТОВ "Київоблгаз Збут"; ТОВ "Поліссягаз"; ТОВ "Газопостачсервіс"; ТОВ "Газовик"; ТОВ "Кременчукгаз-постачання"; ДП "Шепетівкагаз" ПАТ "Шепетівкагаз". Найбільший штраф - 850 тис. грн – може бути накладено на ТОВ "Кременчукгаз-постачання" та ПрАТ "Мелітопольгаз". Очікується, що на 425 тис. грн оштрафують ДП "Шепетівкагаз" та ТОВ "Поліссягаз". ТОВ "Азовгаз" можуть оштрафувати на 102 тис. грн за повторне порушення, що полягає у недотриманні строків розміщення на своєму сайті інформації про ціну газу для населення на наступний період.

Читайте також: Нацкомісія оштрафувала «Лубнигаз» через неправомірне припинення розподілу газу

Як повідомляв Укрінформ, 12 лютого 2021 року НКРЕКП вперше анулювала ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу компанії – постачальнику природного газу через системне порушення нею вимог законодавства та ліцензійних умов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-