АРМА за десять місяців перерахувала в бюджет 13 мільйонів від управління активами

АРМА за десять місяців перерахувала в бюджет 13 мільйонів від управління активами

Укрінформ
Агентство з управління й менеджменту активів із початку року до кінця жовтня перерахувало до бюджету 13 мільйонів від своєї діяльності.

Про це повідомив в інтерв’ю Радіо Свобода тимчасовий виконувач обов’язків голови АРМА Віталій Сигидин, передає Укрінформ.

Це, уточнив він, прибутки від управління активами.

«Є власне діяльність з управління активами, ці кошти в будь-якому разі одразу потрапляють в державний бюджет. В цей період, за 10 місяців, 13 мільйонів гривень вже в бюджет потрапило. Це ще не кінець року. І це вже більше, ніж, наприклад, за минулий рік саме від управління активами (за 2019 рік АРМА безповоротно перерахувала до бюджету 10,94 мільйона гривень – ред.)», – зазначив Сигидин.

Він додав, що АРМА також має 600 мільйонів гривень на депозитних рахунках у державних банках, але ці кошти наразі не є власністю держави.

Читайте також: Уряд удосконалив механізм контролю АРМА за ефективністю управління активами

«У нас на депозитах розміщено 600 мільйонів гривень, на які нараховуються відсотки. Тільки відсотків нараховано більш ніж 50 мільйонів. Це і є потенційним прибутком для держави. Якщо буде вирок суду і буде конфісковано ці кошти, вони перейдуть одразу до державного бюджету», – уточнив очільник АРМА.

Водночас бюджет АРМА на 2020 рік склав 190,45 мільйона гривень. Сигидин пояснив, що частина функцій АРМА не може бути конвертована в доходи – наприклад, роботи з розшуку активів, в тому числі за кордоном, чи поточна управлінська діяльність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-