Через пандемію інвестиції в нафтовий сектор знизилися на 30%– ОПЕК

Через пандемію інвестиції в нафтовий сектор знизилися на 30%– ОПЕК

Укрінформ
Пандемія коронавірусу спричинила 30-відсоткове зниження інвестицій у нафтовий сектор у нинішньому році.

Про це заявив генеральний секретар Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) Мухаммед Баркіндо перед засіданням Конференції ОПЕК у понеділок, передає кореспондент Укрінформу.

«У цьому році інвестиції скоротилися на 30 відсотків, навіть більше, ніж під час падіння у 2014-2016 роках, від якого нафтова промисловість все ще відновлювалась, коли ударив COVID-19», - сказав Баркіндо.

На переконання генсека ОПЕК, нафтова промисловість потребує загалом близько 12,6 трлн. дол. США інвестицій «з метою зменшення волатильності та уникнення можливої енергетичної кризи у майбутньому».

Він також вказав на чергову хвилю пандемії COVID-19, яка "знову закриває країни та регіони". «Ми все ще знаходимося в епіцентрі цієї катастрофи», - заявив генсек ОПЕК, закликаючи до спільного реагування на пов’язані з пандемією виклики у нафтовому секторі.

Читайте також: Нафта дешевшає перед зустріччю ОПЕК +

У понеділок, 30 листопада, у форматі відеоконференції відбудеться 180-та зустріч Конференції ОПЕК, а наступного дня, 1 грудня , пройде 12-та міністерська зустрічі у форматі ОПЕК+. Під час цих засідань країни-експортери нафти обговорять реалізацію попередніх домовленостей щодо скорочення нафтовидобутку, а також приймуть рішення щодо того, на якому рівні буде видобуток нафти з січня 2021 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-