Fitch Ratings підтвердило кредитний рейтинг України з позитивним прогнозом

Fitch Ratings підтвердило кредитний рейтинг України з позитивним прогнозом

Укрінформ
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній і національній валюті на рівні "B", який був присвоєний у вересні минулого року.

Про це йдеться в офіційному повідомленні агентства, оприлюдненому в понеділок.

"Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітентів в іноземній та місцевій валюті на рівні "B". Прогноз позитивний", - зазначається в оновленому звіті по Україні.

У агентстві зазначили, що позитивна оцінка заснована на очікуваннях, що Україна продовжить взаємодію з МВФ у рамках багаторічної програми розширеного фінансування. Це "допоможе підтримати стійке зниження ризиків рефінансування шляхом полегшення доступу до додаткового зовнішнього фінансування (офіційного та ринкового), посилення макрофінансової стабільності та фінансової стійкості, а також зменшить можливості для скасування реформ".

Читайте також: Уманський обговорив з МВФ подальшу співпрацю

При цьому зазначається, що Україна досягла суттєвого прогресу затвердженні ряду реформ на законодавчому рівні, що сприятиме перспективам економічного зростання.

Як повідомляв Укрінформ, на початку вересня минулого року Fitch Ratings підвищило довгостроковий і короткостроковий кредитний рейтинг (IDR) України в іноземній і національній валюті з B - до B, і поліпшило прогноз зі стабільного на позитивний.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-