Експорт української курятини до ЄС: Європа збільшує квоти

Експорт української курятини до ЄС: Європа збільшує квоти

Укрінформ
Європарламент 26 листопада ратифікує угоду між ЄС і Україною про внесення змін до економічної частини Угоди про асоціацію між сторонами щодо збільшення безмитної квоти на експорт українського м'яса птиці (курятини) до країн-членів Євросоюзу.

Голосування включено до порядку денного пленарного засідання Європарламенту наступного тижня у Страсбурзі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Домовленості передбачають поступове збільшення до 2021 року у 2,5 раза – до 70 тис. тонн на рік – безмитних квот експорту української курятини та переробленого м'яса курки.

Нині у рамках дії поглибленої і всеохоплюючої ЗВТ Україна-ЄС річна безмитна тарифна квота на експорт української курятини за двома підпозиціями «0207 13 70» та «0207 14 70» становить близько 20 тис. тонн.

Читайте також: Україна і ЄС розпочали діалог про "митний безвіз" - Качка

Як повідомлялося, 30 липня Міністерство економічного розвитку і торгівлі України і Євросоюз за результатами проведених з початку 2019 року переговорів підписали угоду про збільшення квоти для українських експортерів м'яса птиці, передбачених Угодою про асоціацію Україна-ЄС.

Ці зміни набудуть чинності після ратифікації угоди парламентами обох сторін.

У свою чергу, ЄС розглядає досягнуті домовленості як уникнення ризику безлімітного та безмитного постачання на європейський ринок курятини з України та продуктів її переробки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-