Україна має позитивні очікування від переговорів з МВФ – Милованов

Україна має позитивні очікування від переговорів з МВФ – Милованов

Укрінформ
Українська делегація позитивно оцінює хід переговорів з МВФ та налаштована на гарний результат щодо затвердження нової програми розширеного фінансування Фонду для України.

Про це сказав у суботу, за результатами візиту до Вашингтона, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

"Стосовно МВФ, я дуже позитивно налаштований. Думаю, нам просто потрібно продовжувати роботу, і через два тижні, я сподіваюсь, коли вони (місія МВФ – ред.) приїдуть (до Києва – ред.), на хороший результат", - зауважив міністр у відповідь на запитання власного кореспондента Укрінформу.

Читайте також: МВФ готує для України програму на наступні три роки

Він оцінив переговори з Фондом як "дуже серйозні".

"Ми виконали практично все, що зазвичай від нас очікують. Зараз у них (у Фонді – ред.) трошки інша проблема: український парламент прийняв близько 70-ти законопроєктів за останні п'ять тижнів, багато з яких чекали роками", - зауважив Милованов. 

Читайте також: МВФ вивів Україну з групи СНД — Маркарова

Він підкреслив, що МВФ потрібен час для того, аби вивчити ситуацію й те, що Україна встигла зробити. "Звичайно, нам потрібно прийняти бюджет – вони (МВФ – ред.) хотіли би подивитися, яким буде бюджет. Це важливо", - зазначив міністр.

Крім того, Україні "треба виконати багато речей" на технічному рівні. 

"Важливий ринок землі – вони хочуть подивитися, як це буде розвиватися. Але я впевнений, що ми змогли довести, що ми серйозний уряд, і якщо ми будемо продовжувати відповідально й амбітно ставитися до реформ, до трансформацій, то інвестиції прийдуть до нас, і зростання буде", - підкреслив урядовець.

Читайте також: Маркарова розповіла про реформи, які покращать зростання економіки

Відповідаючи на запитання, які питання для України з боку МВФ наразі можна вважати складними, міністр зазначив, що, фактично, таких немає.

"Головне питання – подивитися, як нинішній уряд (України – ред.) себе поводить, як буде проведений бюджетний процес, як будуть виконані технічні питання", - підкреслив урядовець.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-