ГТС України на 100% підготували до зими

ГТС України на 100% підготували до зими

Укрінформ
АТ "Укртрансгаз" повністю завершило підготовку газотранспортної системи України до осінньо-зимового сезону 2019/2020 років. У сховищах накопичено рекордні 20,8 млрд кубометрів газу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Укртрансгаз виконав 100% робіт з ремонту і модернізації об’єктів ГТС України в рамках реалізації плану підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що, відповідно до графіків, обстежено 171,2 км трубопроводів, в тому числі 388 підводних та 248 надводних переходів через водні перепони. Здійснено капітальний ремонт 14,1 км магістральних газогонів, 29 свердловин на газосховищах та 15 газоперекачувальних агрегатів, проведено реконструкцію 12 газорозподільних станцій, відремонтовано 1034 одиниці автотранспортної техніки, а також відновлено 4910 км ліній зв’язку та 18,2 км ліній електропередач на об’єктах ГТС.

У компанії також прозвітували про виконання плану наповнення підземних сховищ газу (ПСГ), що також є ключовим завданням підготовки до осінньо-зимового періоду.

Читайте також: Укртрансгаз уже заповнив чотири з десяти підземних газосховищ

"Згідно з оперативними диспетчерськими даними за останні 5 місяців до газосховищ було закачано 11 млрд куб. м природного газу, що на 2,7 млрд куб. м більше, ніж за аналогічний період минулого року. Станом на сьогодні в ПСГ України накопичено 20,8 млрд кубометрів блакитного палива, цей показник на 26% більший, ніж торік, і є рекордним за останні 9 років", - наголосили в компанії.

Крім того, в структурних підрозділах створено штаби із запобігання надзвичайним ситуаціям, розроблено плани пожежної безпеки, створено аварійні запаси необхідних матеріально-технічних ресурсів. Проведено майже 250 протиаварійних тренувань, у тому числі у взаємодії з органами ДСНС України.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів 9 жовтня ухвалив рішення, які необхідні для старту опалювального сезону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-